پادکست – فینوتاک 1

فینوتاک

پادکست فینوتاک محصولی از فینووا است که پیش از این با نام رویش منتشر می شد. در این  پادکست تلاش خواهد شد  تا علاقمندان به حوزه کارآفرینی با روندهای استارتاپی و اپلیکیشن های پرکاربرد بیشتر آشنا شوند وازخدمات آنها مطلع شوند. هر قسمت ازفینوتاک به گفتگو با کارآفرینان موفق اختصاص دارد و به موضوعات مهمی از جمله مسیر راه‌اندازی کسب وکار،تیم سازی  و دلایل موفقیت پرداخته شده است.

پادکست – فینوتاک 2

پادکست – فینوتاک 3   از کجا گوش کنیم؟

فینوتاک: پادکست ما را می توانید با جستجوی عبارت “فینوتاک” در پلتفرم “شنوتو” پیدا کرده و به صورت رایگان گوش دهید.

پادکست – فینوتاک 4
پادکست – فینوتاک 5

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۳۵:۴۷ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 نوید اقدم

    همبنیانگذار استارتاپ فریت فاندر

نوید اقدم هم‌بنیانگذار فریت فاندر است.این کسب‌وکار به نوعی سعی دارد تا با حذف واسطه‌ها در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللي و تسهيل اين امر صادرات و واردات كالا را برايتاجران فعال در این حوزه آسان‌تر كند. .در سومين قسمت از پادکست فینوتاک که قرار است در این فصل با ترندهای اکوسیستمی گفت و گو کند،نويد اقدم از چگونگی شکل‌گیری فريت فاندر ،ماموریت آن و اهداف آینده تیم می گوید.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۴۰:۵۷ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 حمید رفیعیان

    بنیانگذار اپلیکیشن کرفس

حمید رفیعیان هم‌بنیانگذار اپلیکیشن کرفس است.این اپلیکیشن به نوعی سعی دارد تا با شمردن کالری ها به لاغر یا چاق شدن کاربران خود کمک کند.در دومین قسمت از پادکست فینوتاک که قرار است در این فصل با ترندهای اکوسیستمی گفت و گو کند، حمید رفیعیان از چگونگی شکل‌گیری کرفس، ماموریت آن و اهداف آینده تیم می گوید.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۲۶:۰۰ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 آیدا خدیوی فرد

     مدیر محصول استارتاپ فانوس

آیدا خدیوی فرد مدیر محصول فانوس است. این اپلیکیشن یک پلتفرم مدیریت دارایی و ثروت است که از محصولات ارتباط فردا می باشد. در اولین قسمت از پادکست فینوتاک که قرار است در این فصل با ترندهای اکوسیستمی گفت و گو کند، آیدا خدیوی از فراز و نشیب های فانوس می گوید و همچنین دلایل موفقیت و محبوبیت این پلتفرم را بازگو می کند.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۳۸:۱۰ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 علیرضا اسکندری

    استارتاپ بقچه

علیرضا اسکندری بنیان‌گذار استارتاپ “بقچه” است . این استارتاپ یک پلتفرم خرید نان تازه بوده است که در حال حاضر فعال نیست. در این قسمت از پادکست رویش، علیرضا اسکندری در مورد مسائل مختلفی از جمله چگونگی شکل گیری ایده تا جذب سرمایه و دلایل شکست استارتاپ بقچه می گوید.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۳۲:۰۹ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 اميرحسين راد

    استارتاپ نوبيتكس

اميرحسين راد بنیان‌گذار استارتاپ “نوبيتكس” است . این استارتاپ یک پلتفرم معاملات آنلاين رمز ارز است. در این قسمت از پادکست رویش، اميرحسين راد به نکات مختلفی از جمله عوامل موثر بر عملکرد تیم، تاثیر امید در پیشبرد اهداف و روحیه جنگندگی در توسعه کسب‌وکار اشاره دارد. توسعه معاملات برخط و پيشرفت در كار ازدغدغه هاي ايشان است.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۲۶:۵۳ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 علی بهرامی و آزاد بهرامی

    استارتاپ نوین هاب

علی بهرامی و آزاد بهرامی بنیان‌گذاران استارتاپ “نوین‌هاب” هستند. این استارتاپ یک پلتفرم مدیریت و تحلیل شبکه‌های اجتماعی است. در این قسمت از پادکست رویش، برادران بهرامی به نکات مختلفی از جمله عوامل موثر بر عملکرد تیم، تاثیر امید در پیشبرد اهداف و روحیه جنگندگی در توسعه کسب‌وکار اشاره دارند

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۴۶:۴۶ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 علیرضا کریمی

    استارتاپ اورنس

علیرضا کریمی بنیان‌گذار استارتاپ “اورِنس” است. در این قسمت از پادکست رویش، علیرضا کریمی پیرامون انگیزه و روحیه کار تیمی، چالش‌های کسب و کار، جذب نیروی متخصص و شناخت اولویت‌ها صحبت کرده است. او معتقد است کمال‌گرایی ممکن است به کسب و کار آسیب بزند. او در بخشی از گفتگو به این نکته اشاره کرد که تلاش کارآفرینان باید بیشتر بر روی جذب مشتری متمرکز باشد. از نظر علیرضا کریمی، استارتاپ‌ها در ایران اغلب برای بقا به دنبال جذب سرمایه هستند

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۳۴:۳۲ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 محمدمهدی باریده

    استارتاپ پی پینگ

محمدمهدی باریده همبنیان‌گذار استارتاپ “پی‌پینگ” است. این استارتاپ در حوزه فینتک فعالیت دارد و نقش یک پرداخت‌یار را ایفا می‌کند. آشنایی او با اکوسیستم کارآفرینی با حضور در رویدادهای “همفکر” و “کافه کارآفرینی” آغاز شد و شرکت در استارتاپ‌ویکند گردشگری در آن سال‌ها برای راه‌اندازی استارتاپ، او را در این مسیر یاری کرد. در این قسمت از پادکست رویش، محدمهدی باریده به اهمیت رویدادهای استارتاپی برای تیم‌سازی، چالش‌های کسب و کار، لزوم ارتباط با نهادهای ناظر و قضایی، تعامل با پلیس فتا، نبود قوانین در حوزه فینتک، جذب سرمایه اشاره می‌کند.

محمدمهدی اعتماد اعضای تیم به یکدیگر و اشتراک نظر در چشم‌انداز کسب و کار را از عوامل موفقیت پی‌پینگ می‌داند. او خود را به عنوان شخصی با پشتکار و ارتباطات خوب شناخته است و چالش را دوست دارد. مهمترین چالش کسب و کارش تجربه دو ماه فیلترینگ بوده است. از نگاه محمدمهدی کسی که برای کار، خانواده و دوستانش وقت صرف کند، فرد موفقی خواهد بود. او نقش خود در آینده اکوسیستم را به عنوان مشاور کسب و کارها در نظر گرفته است.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۲۶:۰۹ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 روزبه رادپرور

    استارتاپ سایبورگ

روزبه رادپرور بنیان‌گذار استارتاپ “سایبورگ” است. این استارتاپ که در حوزه امنیت فعال است، به شکار تهدیدات در شبکه می‌پردازد. روزبه معتقد است که در تیم باید در جستجوی فردی بود که توانایی یادگیری بالایی داشته باشد. در این قسمت از پادکست رویش، روزبه رادپرور به نکات مختلفی از جمله عوامل موثر بر عملکرد تیم، تاثیر مهاجرت نیروی انسانی متخصص و اهمیت شناسایی تهدیدات در شبکه‌های سازمانی اشاره دارد. او فرد موفق را شخصی می‌داند که در زندگی خود خوشحال باشد و بتواند تجربیات خوبی در این مسیر به دست آورد. به نظر روزبه، حال خوب و نشاط اعضای تیم در توسعه کسب و کار ارزش ایجاد می‌کند.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۲۲:۰۵ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 حسین سرای لو

    استارتاپ مه کارت

حسین سرای‌لو به عنوان یک شخص ریسک‌پذیر خودش را شناخته است. اولین آشنایی او با کارآفرینی حضور در یک رویداد بوده است. حسین سرای‌لو پس از آشنایی با کوروش افسری در یک استارتاپ‌ویکند، استارتاپ “مه‌کارت” را راه اندازی کرد. در این قسمت از پادکست رویش، حسین سرای‌لو به اهمیت تعامل مثبت و انگیزه در تیم، صبر و سرسختی در مسیر توسعه کسب و کار و تاثیر مطالعه در کار اشاره می‌کند. از نظر او، شفاف‌سازی وظایف و انتظارات موجب بهبود روابط در تیم خواهد شد. حسین آینده را روشن و نقش خود را در اکوسیستم به عنوان یک سرمایه‌گذار فرشته می‌بیند.

پادکست – فینوتاک 6 ۰۰:۲۶:۵۹ دقیقه

پادکست – فینوتاک 7 مهدی عبادی

  استارتاپ وندار

مهدی عبادی سابقه راه اندازی کسب و کارهای مختلفی را در حوزه فینتک دارد و در تازه‌ترین تجربه استارتاپی خود، “وندار” را راه‌اندازی کرده است. در این قسمت از پادکست رویش، مهدی عبادی به نکاتی درباره چالش‌های تیم‌سازی، روش‌های جذب افراد به تیم، مدیریت زمان، متدولوژی مدیریت کسب و کار اشاره می‌کند. مهدی عبادی از شهریور 97 مسئولیت دبیر انجمن فینتک را پذیرفت. از نگاه او موفقیت بزرگ در کسب و کار، وفاداری مشتریان به محصول یا خدمت است.