همکاری 1

همکاری داوطلبانه

داوطلبان تأثیر زیادی بر رشد جامعه دارند. آنها می‌توانند کارآفرینی را در یک جامعه سوق دهند و در اجتماع خود تاثیر مثبتی داشته باشند. کار داوطلبانه این فرصت را در اختیار هر فرد قرار می‌دهد تا همراه با کسب تجربه، مهارت‌های خود را در شرایط واقعی مورد آزمایش قرار دهد و در جهت توانمندسازی خود گام بردارد. علاوه بر این، افرادی که به صورت داوطلبانه فعالیت می‌کنند با توسعه ارتباطات، شبکه بزرگی از افراد متخصص و فعال را پیرامون خود خواهند داشت. این افراد همواره برای رشد جامعه و توسعه فردی به یکدیگر کمک می‌کنند. داوطلب شدن بهترین راه برای یادگیری و کسب تجربه است. شما می‌توانید اعتماد به نفس خود را در این مسیر افزایش دهید و سوابق درخشانی در رزومه خود ثبت کنید.

همکاری 2

چرا همکاری داوطلبانه؟

بسیاری از افراد به این سوال چنین پاسخ می‌دهند که: “می‌خواهم با افراد جدیدی آشنا شوم” یا “چون می‌خواهم بیشتر یاد بگیرم و از تجربیات دیگران استفاده کنم” یا “داوطلب شدن یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود رزومه من است.” زمان ما ارزشمندترین دارایی ماست. ما زمان زیادی برای یادگیری مطالب جدید صرف می‌کنیم اما برای آنکه از این آموزه‌ها بهره ببریم نیاز به کسب تجربه در یک موقعیت واقعی داریم تا میزان توانمندی خود را بسنجیم.

همکاری داوطلبانه به شما می‌آموزد که بخشی از یک اتفاق خوب و ارزشمند باشید. کمک می‌کند تا با ایده‌های نو آشنا شوید. کار تیمی را بیاموزید. یک شبکه بزرگ از افراد فعال و متخصص بسازید. افراد مناسب برای شروع کسب و کار خود را پیدا کنید. دانش خود را به اشتراک بگذارید و از دیگران یاد بگیرید. نحوه برخورد با چالش‌ها را بیاموزید. مهارت‌های خود را بیازمایید و با توانمندسازی، به خود اعتبار بخشید. سوابق کاری خود را متنوع کنید و مهارت خود در مدیریت زمان را بهبود دهید.

حوزه های همکاری داوطلبانه

همکاری 3

توسعه دهنده نرم افزار

همکاری 4

عکاسی و فیلمبرداری

همکاری 5

برگزاری رویداد

همکاری 6

تولید محتوا

سوالات متداول
آیا فینووا سیستم کامپیوتر نیز در اختیار تیم‌ها و افراد قرار می‌دهد؟

خیر، برای هر میز تنها تلفن و اینترنت در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

کیفیت اینترنت فینووا به چه صورت است؟

اینترنت به دو صورت وایرلس و شبکه کابلی در دسترس است؛ به ازای هر صندلی یک Node شبکه اختصاصی وجود دارد که طبیعتا سرعت و کیفیت بسیار بهتری نسبت به شبکه وایرلس دارد و پیشنهاد ما استفاده از شبکه کابلی است. اینترنت در فینووا محدودیت حجمی ندارد اما بر پهنای باند هر کاربر محدودیتی اعمال می‌شود.

آیا فضایی برای سیگار کشیدن در فینووا وجود دارد؟

بله، این امکان در بالکن طبقه بالایی فینووا وجود دارد.

آیا فضای کار اشتراکی فینووا پارکینگ دارد؟

خیر، فضای کار اشتراکی فینووا (مستقر در محدوده چهارراه ولیعصر) پارکینگ ندارد، اما با توجه به اینکه فینووا در محدوده طرح ترافیک واقع شده است معمولا در کوچه‌ها و خیابان‌های اطراف به راحتی فضای پارک اتومبیل یافت می‌شود.

آیا می توانم در فینووا کمد اختصاصی داشته باشم؟

هر تیم استارتاپی، هر یک از فریلنسرهای پلن ثابت و هر یک از آفیس ها می توانند یک لاکر به صورت رایگان داشته باشند و در صورتی که افراد بیشتر از یک لاکر نیاز داشته باشند در صورت وجود ظرفیت خالی، با هزینه ماهیانه 15 هزارتومان لاکر به آنها تخصیص داده می شود.

آیا امکان استفاده از دستگاه و خط تلفن نیز در فینووا وجود دارد؟

این امکان توسط فینووا ارائه نمی شود اما تیم ها می توانند برای دریافت تلفن مستقل خارج از سیستم فینووا و تخصیص خط با مخابرات هماهنگی های لازم را انجام دهند.

آیا می‌توان برای برگزاری کارگاه، دوره و فعالیت‌های آموزشی از اتاق جلسات استفاده کرد؟

خیر، اتاق‌های جلسات برای آموزش در اختیار اعضاء قرار نمی‌گیرد. تیم‌ها و فریلنسرها فقط برای برگزاری جلسات کاری درون گروهی و برون سازمانی، جلسات اسکایپی، و … می‌توانند از اتاق جلسات استفاده کنند.

آیا استفاده از اتاق جلسات محدودیت دارد؟

رزرو هر اتاق در بازه‌های زمانی 2 ساعته امکان پذیر است. در واقع در صورتی که یک تیم بیش از 2 ساعت (به صورت مستمر) به اتاق جلسه نیاز دارد می‌تواند از اتاق جلسه‌های دیگر استفاده کند.

در هر یک از اتاق جلسه های فینووا چه امکاناتی وجود دارد؟

اتاق جلسه نارنجی با 8 نفر ظرفیت، تلویزیون، کابل hdmi، پریز برق و تخته وایت بورد دارد. اتاق جلسه آبی نیز با 6 نفر ظرفیت همین امکانات را داراست و اتاق جلسه سبز با 4 نفر ظرفیت تنها دارای تخته وایتبورد است.

آیا اتاق جلسه های فینووا عایق صدا هستند؟

اتاق جلسه نارنجی ( 8 نفره) تا حد خوبی عایق صداست و بعضا می توان برای کارهایی مثل ضبط پادکست نیز از این اتاق جلسه استفاده کرد. اما دو اتاق جلسه آبی و سبز نسبت به اتاق نارنجی کمتر عایق صدا هستند.

  • درخواست همکاری