finnova
5 دقیقه

همکاری دفتر شما و فینووا با هدف حمایت از استارتاپ‌ ها

نوشته ای ازامیر لشکری
13 مهر 1398

شرکت دانش بنیان دفترشما و مرکز نوآفرینی فینووا با هدف ایجاد بستر مناسب جهت توانمندسازی و سرمایه‌گذاری استارتاپ‌ ها در عرصه کسب‌وکارهای نوپا و دانش بنیان با یکدیگر تفاهم‌نامه منعقد کردند.

طبق توافق انجام شده با مجموعه فینووا به عنوان یکی از نهادهای پیشرو در حمایت از استارتاپ‌ ها، سه تیم برتر که وارد مرحله شتابدهی شده‌اند، می‌توانند از خدمات رایگان دفترشما استفاده کنند. همچنین تمام تیم‌هایی که از طرف مجموعه فینووا به دفتر شما معرفی شوند نیز فرصت استفاده از این خدمات را با تخفیف ویژه خواهند داشت.

دفترشما به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در ارائه خدمات دفتر کار مجازی در ایران، در راستای عمل به تعهدات و مسئولیت‌های اجتماعی خویش، حمایت از کسب و کارهای نوپا را در دستور کار خود قرار داده است. از این رو تمام شتابدهنده‌ها می‌توانند از خدمات تلفن گویا، منشی مجازی و سایر خدمات این مجموعه با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

دفتر شما چه خدماتی به کسب و کارهای نوپا ارائه می‌دهد؟

دفتر شما یک شرکت دانش بنیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که خدمات دفتر کار مجازی به مشتریان ارائه می‌کند و آن‌ها را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت تهران بی نیاز می‌کند. این شرکت در 7 سال اخیر به هزاران مشترک خدمات دفتر کار مجازی ارائه کرده است و در حال حاضر بیش از 2200 مشترک فعال دارد که عمدتاً کسب و کارهای نوپا و متوسط هستند.

همکاری دفتر شما و فینووا با هدف حمایت از استارتاپ‌ ها 3

دفتر شما دو سرویس تلفن گویا، منشی مجازی را به مشتریان ارائه می‌کند.

سرویس تلفن گویا دفتر شما بدون نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن، کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را برای شما فراهم می‌آورد.

سرویس منشی مجازی دفتر شما هم اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه‌ای تمامی تماس‌های کاری شما را مدیریت می‌کند .

منشی حرفه‌ای دفتر شما  با اطلاعات و دستورالعملی که در اختیارش قرار می‌دهید، مشتریانتان را راهنمایی کرده و در صورت لزوم تماس آن‌ها را به شما وصل می‌کند.

با دفتر کار مجازی شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه اجاره بها، حقوق پرسنل و هزینه‌های جاری یک دفتر کارحقیقی، کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از امکانات مختلف یک دفتر کار همچون شماره تلفن اختصاصی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، کنفرانس تلفنی و منشی مجازی و … بهره‌مند شوید.

 

ارسال نظر