finnova
5 دقیقه

هفته پربازدید از مرکز نوآفرینی فردا

نوشته ای ازامیر لشکری
24 آذر 1394

مرکز نوآفرینی شرکت ارتباط فردا صبح روز دوشنبه 17 آذر ماه، میزبان مقام‌های ارشد و متخصصین حوزه بانکداری الکترونیک از کشورهای گوناگون بود.
الیاس قانم به عنوان مشاور ارشد و متخصص حوزه Fintech، رئیس و بنیان‌گذار شرکت Telr، رئیس هیت مدیره شرکت Zoombaal، مدیر پییشین شرکت PayPal در خاورمیانه و شمال آفریقا و مسوول منطقه‌ای شرکت Visa در سنگاپور همراه با کلادیو کانیو از مدیران شرکت سرمایه گذاری Multi VC، مدیران شرکت زرین پال و مدیران رسانه راه پرداخت از مرکز نوآفرینی فردا بازدید کردند.
همچنین در جلسه‌ای که بین این مقامات با آقایان قنادپور، غانم‌زاده و حاجی‌زاده برگزار شد، طرفین به بررسی فضای Fintech و پرداخت در ایران و فرصت‌های پیش‌رو برای فعالیت و همکاری مشترک و همچنین پیش‌بینی روند‌ جهانی و منطقه‌ای این حوزه در آینده پرداختند.
روز سه شنبه ۱۸ آذر نیز پائول خدر، مدیر یک شرکت سرمایه گذاری لبنانی میهمان مرکز نوآفرینی شرکت ارتباط فردا بود که در جریان بازدید از این مرکز، دو طرف در زمینه همکاری در سرمایه‌گذاری‌های آتی روی تیم‌های استارتاپی با هم گفت‌و گو کردند.
در نهایت در روز چهارشنبه ۲۵ آذر ماه، مهندس صابری، معاون توسعه فناوری پارک پردیس به همراه مهندس هزاوه، مدیر مرکز شتابدهی نوآوری و تنی چند از کارشناسان حوزه کارآفرینی این پارک، از فضای کار گروهی مرکز نوآفرینی فردا بازدید کردند.

ارسال نظر