درباره ما 1

فینووا

فینووا یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی ایران است که فعالیت خود را در سال ۱۳۹۴ با راه‌اندازی اولین فضای کار اشتراکی ایران آغاز کرد. این مرکز با حمایت از استارتاپ‌ها بستری را ایجاد نمود تا کارآفرینان از فرصت هم‌افزایی، یادگیری و شبکه‌سازی بهره‌مند شوند و با حضور در این فضا شانس بیشتری برای رشد و جذب سرمایه مورد نیاز خود به دست آورند.

فینووا با سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها و راه‌اندازی شتابدهنده، زنجیره حمایت خود از اکوسیستم کارآفرینی را تکمیل ساخت. برگزاری رویدادهای تخصصی آموزش‌محور و حمایت از رویدادهای کارآفرینی از دیگر فعالیت‌های این مرکز در جهت رشد اکوسیستم کارآفرینی به شمار می‌آید.

درباره ما 2

چشم انداز

فینووا زیرساخت‌هایی را در اختیار دارد که پایه‌های اصلی شکوفایی نوآوری در حوزه فناوری‌های مالی به حساب می‌آیند و ارکان‌ اصلی نوآوری از جمله افراد، نهادها و شبکه‌های مختلف در آن مشغول به فعالیت، تعامل و هم‌افزایی هستند. بنابراین “بهترین بستر کسب‌وکارهای سرآمد فینتکی در زمینه نوآوری” چشم‌اندازی است که فینووا برای خود متصور است.

درباره ما 3

ماموریت ما

فینووا با حمایت از ایده‌های نو، خلق فرصت برابر برای کارآفرینان خوش‌فکر، ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران، آموزش و مشاوره به صاحبان کسب و کار تلاش دارد تا علاوه بر رشد استارتاپ‌ها و توسعه اکوسیستم کارآفرینی، زنجیره ارزش شبکه همکاران خود را در این حوزه تکمیل سازد.

 

درباره ما 4

حوزه‌های فعالیت و خدمات فینووا

فینووا | صفحه نخست

فضای کار اشتراکی

فعالیت در محیط کاری با حضور افراد مستعد و متخصص با نگرش‌های متفاوت، فرصت کم‌نظیری است تا با اشتراک دانش و تجربه، فضایی پویا و هم‌افزا بوجود آید. تجربه ارزشمند فینووا با ظهور و رشد استارتاپ‌های موفق مانند تپسی، باهمتا، ایوند، پی‌پینگ، جاب‌اینجا و نظربازار در چنین فضایی، موجب توسعه خدمات این مرکز برای پذیرش تعداد زیادی از فری‌لنسرها، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان شد. کارآفرینان می‌توانند در این فضا از امکانات عمومی یک دفتر کار استفاده نمایند و با هم‌اندیشی و هم‌افزایی، تجارب بی‌نظیری را برای توسعه فردی و کار تیمی به دست آورند. شما به عنوان یک فرد علاقمند به نوآوری و کارآفرینی، فری‌لنسر، بنیان‌گذار استارتاپ و یا مدیر یک شرکت می‌توانید در این ایستگاه مستقر باشید.

فینووا | صفحه نخست

رویدادهای استارتاپی و شبکه‌سازی

رویدادها بهترین فرصت برای آشنایی با ایده‌ها و تجارب افراد متخصص در حوزه‌های گوناگون است. اگر در جستجوی هم‌تیمی برای ساخت محصول هستید، نیاز به مشورت با افراد باتجربه دارید، در تلاش برای توسعه شبکه ارتباط فردی خود هستید یا می‌خواهید دانش و تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید از فرصت حضور در رویدادها استفاده کنید. فینووا با حمایت از رویدادهای تخصصی و استارتاپی سعی دارد تا این فرصت را برای علاقمندان به یادگیری و کسب تجربه ایجاد نماید تا در مسیر کارآفرینی از دانش و تجارب ستاره‌ها بهره‌مند شوند.

فینووا | صفحه نخست

سرمایه‌گذاری

زمانی که استارتاپ به مرحله توسعه بازار رسیده است و یا برای توسعه محصول نیاز به جذب نیروهای متخصص بیشتری دارد، ضرورت وجود سرمایه بیش از پیش به عنوان منبع اصلی رشد کسب و کار به چشم می‌آید. کارشناسان سرمایه‌گذاری فینووا با توجه به حوزه فعالیت استارتاپ‌ها بویژه در بخش فینتک، ارزیابی دقیق و موشکافانه‌ای از مدل کسب و کار، عملکرد تیم و سایر مباحث فنی اثرگذار بر روند توسعه بازار و محصول انجام می‌دهند تا بهترین پیشنهاد را به استارتاپ متقاضی سرمایه ارائه دهند. همچنین فینووا بر اساس مدل نوآوری باز این فرصت را در اختیار شبکه سرمایه‌گذاران قرار می‌دهد تا در سرمایه‌گذاری با حداقل ریسک بر روی استارتاپ مشارکت نمایند. فینووا پس از سرمایه‌گذاری بر روی هر استارتاپ نظارت دقیق و همکاری موثری را در جهت رشد کسب و کار و پیشبرد اهداف شرکای سرمایه‌گذاری به انجام می‌رساند.

فینووا | صفحه نخست

شتابدهنده

استارتاپ‌ها در هر مرحله از ساخت تا توسعه محصول نیاز به دانش، برنامه‌ریزی دقیق، مدیریت هزینه و مشاوره دارند. برخی از بنیان‌گذاران این توانایی را دارند که با صرف حداقل هزینه و در زمان‌بندی دقیق با مشورت افراد متخصص، نمونه اولیه محصول خود را آماده کنند. اما بخش بزرگی از علاقمندان به کارآفرینی به افراد خبره و باتجربه دسترسی نداشته و از سوی دیگر بسته به نوع محصول، بودجه لازم و فضای کار مناسبی برای تولید و توسعه محصول در اختیار ندارند. شتابدهنده فینووا در فضایی مناسب و ایدئال با حضور شبکه گسترده‌ای از منتورها و مشاوران از یک سو و شبکه سرمایه‌گذاران از سوی دیگر، این فرصت را در اختیار صاحبان محصول قرار می‌دهد تا برنامه‌ریزی دقیق و منظمی را برای توسعه محصول و بازار خود داشته باشند و در این مسیر از حمایت تجربی و مالی فینووا بهره‌مند شوند.

اگر فردی متخصص، خلاق و مسئولیت‌پذیر هستید و تجربه یا انگیزه حضور در فضای اکوسیستم کارآفرینی را به همراه دارید، مشتاقانه این فرصت را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا در کنار تیم فینووا زندگی کاری جذاب و متفاوتی را تجربه کنید.

 

همکاری با ما

حامیان ویژه فینووا

همکاران فینووا

تیم فینووا