finnova
5 دقیقه

«فینووا» با شعار توانمندسازی ستاره‌ها آغاز به کار کرد

نوشته ای ازامیر لشکری
14 بهمن 1394

مرکز نوآفرینی فردا « فینووا» که پروژه جدید شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فرداست، فعالیت خود را در تاریخ 12 بهمن‌ماه، در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر آغاز کرد.
شرکت ارتباط فردا، پیش از این نیز با برگزاری رویداد لین استارتاپ ماشین، راه اندازی فضای مشترک همکاری و برگزاری فستیوال تکران، رویکرد حمایتی از استارتاپ ها را در پیش گرفته بود و حالا در ادامه این روند ، «فینووا» را راه اندازی کرد.
Finnova که مخفف Fintech Innovation Nova است، بر ۳ حوزه شتابدهنده ، فضای کاری مشترک و سرمایه‌گذاری، با شعار empowering the stars یا توانمندسازی ستاره‌ها تمرکز دارد که در قسمت شتابدهنده، تمرکز خود را استارتاپ‌های مبتنی بر نوآوری‌های مالی گذاشته است؛ اما در محیط فضای همکاری مشترک خود، سعی دارد به ترویج فرهنگ کار گروهی بپردازد. به همین دلیل فضا را برای حضور همه تیم‌ها با تنوع بالای ایده، باز گذاشته است تا در کنار یکدیگر چالش‌های کار تیمی را تجربه کنند.
این مرکز مورد توجه و استقبال مدیران ارشد بانک‌آینده و دانشگاه امیر‌کبیر قرار گرفت، به طوری که مهندس مرآت نیا رییس هیات مدیره شرکت ارتباط فردا و مشاور عالی مدیرعامل بانک آینده در جریان بازدیدی که روز 12 بهمن ماه، به همراه مهندس قنادپور مدیر عامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، دکتر نیک بخت معاون کارآفرینی و امور شتابدهنده‌ها، مهندس حاجی زاده، مدیر مرکز نوآفرینی فردا و مهندس غانم زاده، مدیر شتابدهنده از این مرکز داشتند، از افتتاح مرکز نوآفرینی فردا «فینووا» ابزار خشنودی کرده و پیشنهاداتی در زمینه تجهیز این مرکز به برخی امکانات بیشتر ارایه کرد. همچنین دکتر حسینی تودشکی ریاست مرکز رشد دانشگاه امیرکبیر و دکتر برومند معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امیر کبیر به صورت جداگانه از این مرکز بازدید به عمل آورند.

ارسال نظر