فضای کار اشتراکی مشهد 1

فضای کار اشتراکی فینووا

فضای کار اشتراکی فینووا تنها جایی برای استقرار یک کسب‌وکار با هدف کاهش هزینه‌های جاری یک دفتر کار نیست! ما به هر فرد مستعد و توانمند در کنار امکانات یک فضای کار، فرصت بهره‌مندی از مشاوره، هم‌افزایی، اشتراک دانش و انتقال تجربه، خدمات جانبی و هر آنچه از ”یک فضای کاری پویا“ انتظار دارد را به او خواهیم داد. هر فردی در چنین فضایی می‌تواند یاد بگیرد، تجربه کند و ارتباطات خود را توسعه دهد. علاوه بر این، استارتاپ‌ها می‌توانند با شبکه سرمایه‌گذاران فینووا در ارتباط باشند تا از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند. شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز با حضور در این فضا از فرصت شناخت تیم‌های مستعد و ارائه خدمات به آن‌ها بهره‌مند خواهند شد. فینووا در تلاش است تا با ایجاد این بستر مناسب و باکیفیت، مسیر رشد استارتاپ‌ها را هموار کند.

فضای کار اشتراکی مشهد 2

پلتفرم هم افزایی، اشتراک دانش و یادگیری

فضای کار اشتراکی مشهد 3

مکانیزم اشتراک دانش و تجربه

فینووا عناصر سرگرمی و رفاهی را به صورت یکپارچه در فضای کاری قرار داده است تا در کنار ایجاد آرامش بتواند حس اعتماد و به اشتراک‌گذاری دانش را تقویت کند. ما با چیدمان میزها و ایجاد فاصله مناسب سعی داریم که جریان ارتباطی و اطلاعاتی میان افراد را حفظ نموده و گسترش دهیم تا تناسب کافی بین تفکر جمعی و خلوت فردی فراهم باشد.

فضای کار اشتراکی مشهد 4

رویدادها و جلسات داخلی

ما برای افزایش کیفیت کار تیمی، درک همکاری داوطلبانه و شناخت بهتر افرادی که در فضای کار حضور دارند رویدادهای مفرح و جذابی را در نظر گرفته‌ایم. در کنار این رویدادها، جلساتی را بطور منظم برای بررسی مشکلات افراد حاضر در فضای کار برگزار می‌کنیم تا علاوه بر تلاش در جهت رفع مشکلات، تمامی افراد به اهمیت حضور خود در این فضا آگاه باشند.

فضای کار اشتراکی مشهد 3

گفتگو و هم‌افزایی

فینووا به دنبال ایجاد ظرفیت جدیدی است که از مشارکت و گفتگوی افراد در فضای کار اشتراکی حاصل می‌شود. این ظرفیت در فینووا با ایجاد ارتباطات تازه، گفتگو درباره مباحث مختلف و انتقال تجربه میان افراد به دست می‌آید. ما معتقدیم که فضای هم‌افزا سبب تسهیل کارها و رفع سریع مشکلاتی می‌شود که ممکن است هر فرد یا تیم در مسیر خلق و رشد کسب و کار با آن مواجه شود.

محیط کار بدون دغدغه و پویا

فضای کار اشتراکی مشهد 6

امکانات ویژه

  • خط تلفن اختصاصی
  • لاکر

فضای کار اشتراکی مشهد 7

امکانات پایه

  • میز و‌ فضای‌ کار‌ اشتراکی
  • اینترنت

خدمات ارزش محور

فضای کار اشتراکی مشهد 8

شبکه و امکانات ارتباط فردا و فینوتک

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و فینوتک در راستای سیاست نوآوری باز از مهمترین همراهان خانواده فینووا هستند. شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با شناخت عمیق فضای بانکی و تجارت الکترونیکی در ایران، ارتباطات گسترده در صنعت مالی و ارائه خدمات فین‌تک ویژه کسب‌وکارهای آنلاین از یک سو و شرکت فینوتک با ارائه خدمات بانک‌ها، بیمه‌ها، شرکت‌های حوزه مخابرات، بازار سرمایه در قالب سرویس‌های شخصی‌سازی به صورت API باز از سوی دیگر خدمات ارزشمندی را به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهند.

فضای کار اشتراکی مشهد 9

سرویس‌های ویژه همکاران استراتژیک

فینووا با همکاری شرکت‌های کوچکی که زمانی استارتاپ بودند و نیز شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی که سرویس‌های موردنیاز استارتاپ‌ها را در زمینه‌های گوناگون در اختیار دارند، امکانی را ایجاد نموده است تا افراد و تیم‌های مستقر در فضای کار اشتراکی بتوانند با تخفیف ویژه از این خدمات استفاده کنند. همکاران ما در زمینه‌های مالی، حقوقی، بازاریابی، اطلاع‌رسانی، تبلیغات، استخدام، برون‌سپاری، تولید محتوا و غیره آماده ارائه خدمات خود به خانواده فینووا هستند.

شتابدهنده - فینووا

معرفی به شبکه سرمایه‌گذاران

استارتاپی که در فضای کار اشتراکی حضور دارد توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ما در این فضا روزانه با اعضای تیم‌ها در ارتباط هستیم و پیرامون روند توسعه کسب و کارشان و مشکلات پیش رو با آنها گفتگو می‌کنیم و در نتیجه شناخت مناسبی از تیم پیدا خواهیم کرد. بنابراین با توجه به عملکرد استارتاپ و کیفیت اعضای تیم می‌توانیم این فرصت را ایجاد کنیم تا از یک سو شبکه سرمایه‌گذاران فینووا از نزدیک با کسب و کار آشنا شده و از سوی دیگر شرایط جذب سرمایه را برای استارتاپ فراهم کنیم.

طرح‌ها

فضای کار اشتراکی مشهد 10

تیم های استارتاپی

  • میز و‌ فضای‌ کار‌ اشتراکی
  • چای و قهوه رایگان
  • اینترنت

(ماهانه به ازای هر صندلی)

ماه اول تا سوم: رایگان

ماه چهارم تا نهم: 150 هزارتومان

ماه دهم تا پانزدهم: 200 هزارتومان

حداکثر زمان حضور: 15 ماه

 ثبت نام

فضای کار اشتراکی مشهد 11

فریلنسر

  • میز و‌ فضای‌ کار‌ اشتراکی
  • چای و قهوه رایگان
  • اینترنت

ماهانه (به ازای هر صندلی)

200 هزار تومان

حداکثر زمان حضور: 15 ماه

 

 

 

ثبت نام

تیم ها

هلپیکال

حاضر در فینووا

IOTING

حاضر در فینووا

برنا مدتور

حاضر در فینووا

نوبیتکس

حاضر در فینووا

اخبار و بلاگ

فرصت‌ها و راهکاری «فضای کار اشتراکی» در ایام کرونا

23 تیر 1399 بیشتر

مزایای استفاده از فضای کار اشتراکی چیست؟

30 شهریور 1398 بیشتر

10 سوالی که باید قبل از انتخاب فضای کار بپرسید

9 مرداد 1398 بیشتر
بیشتر