فضای کار اشتراکی سنندج 16

فضای کار اشتراکی فینووا

فضای کار اشتراکی فینووا تنها جایی برای استقرار یک کسب‌وکار با هدف کاهش هزینه‌های جاری یک دفتر کار نیست! ما به هر فرد مستعد و توانمند در کنار امکانات یک فضای کار، فرصت بهره‌مندی از مشاوره، هم‌افزایی، اشتراک دانش و انتقال تجربه، خدمات جانبی و هر آنچه از ”یک فضای کاری پویا“ انتظار دارد را به او خواهیم داد. هر فردی در چنین فضایی می‌تواند یاد بگیرد، تجربه کند و ارتباطات خود را توسعه دهد. علاوه بر این، استارتاپ‌ها می‌توانند با شبکه سرمایه‌گذاران فینووا در ارتباط باشند تا از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند. شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز با حضور در این فضا از فرصت شناخت تیم‌های مستعد و ارائه خدمات به آن‌ها بهره‌مند خواهند شد. فینووا در تلاش است تا با ایجاد این بستر مناسب و باکیفیت، مسیر رشد استارتاپ‌ها را هموار کند.

فضای کار اشتراکی سنندج 17

پلتفرم هم افزایی، اشتراک دانش و یادگیری

فضای کار اشتراکی سنندج 18

مکانیزم اشتراک دانش و تجربه

فینووا عناصر سرگرمی و رفاهی را به صورت یکپارچه در فضای کاری قرار داده است تا در کنار ایجاد آرامش بتواند حس اعتماد و به اشتراک‌گذاری دانش را تقویت کند. ما با چیدمان میزها و ایجاد فاصله مناسب سعی داریم که جریان ارتباطی و اطلاعاتی میان افراد را حفظ نموده و گسترش دهیم تا تناسب کافی بین تفکر جمعی و خلوت فردی فراهم باشد.

فضای کار اشتراکی سنندج 19

رویدادها و جلسات داخلی

ما برای افزایش کیفیت کار تیمی، درک همکاری داوطلبانه و شناخت بهتر افرادی که در فضای کار حضور دارند رویدادهای مفرح و جذابی را در نظر گرفته‌ایم. در کنار این رویدادها، جلساتی را بطور منظم برای بررسی مشکلات افراد حاضر در فضای کار برگزار می‌کنیم تا علاوه بر تلاش در جهت رفع مشکلات، تمامی افراد به اهمیت حضور خود در این فضا آگاه باشند.

فضای کار اشتراکی سنندج 18

گفتگو و هم‌افزایی

فینووا به دنبال ایجاد ظرفیت جدیدی است که از مشارکت و گفتگوی افراد در فضای کار اشتراکی حاصل می‌شود. این ظرفیت در فینووا با ایجاد ارتباطات تازه، گفتگو درباره مباحث مختلف و انتقال تجربه میان افراد به دست می‌آید. ما معتقدیم که فضای هم‌افزا سبب تسهیل کارها و رفع سریع مشکلاتی می‌شود که ممکن است هر فرد یا تیم در مسیر خلق و رشد کسب و کار با آن مواجه شود.

محیط کار بدون دغدغه و پویا

فضای کار اشتراکی سنندج 21

امکانات ویژه

 • خط تلفن اختصاصی
 • کدپستی اختصاصی
 • لاکر

فضای کار اشتراکی سنندج 22

امکانات پایه

 • میز و‌ فضای‌ کار‌ اشتراکی
 • اتاق جلسات منعطف برای جلسات مختلف
 • چای و قهوه رایگان
 • اینترنت
 • اتاق استراحت
 • اتاق بازی و ناهارخوری

خدمات ارزش محور

فضای کار اشتراکی سنندج 23

شبکه و امکانات ارتباط فردا و فینوتک

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و فینوتک در راستای سیاست نوآوری باز از مهمترین همراهان خانواده فینووا هستند. شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با شناخت عمیق فضای بانکی و تجارت الکترونیکی در ایران، ارتباطات گسترده در صنعت مالی و ارائه خدمات فین‌تک ویژه کسب‌وکارهای آنلاین از یک سو و شرکت فینوتک با ارائه خدمات بانک‌ها، بیمه‌ها، شرکت‌های حوزه مخابرات، بازار سرمایه در قالب سرویس‌های شخصی‌سازی به صورت API باز از سوی دیگر خدمات ارزشمندی را به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهند.

فضای کار اشتراکی سنندج 24

سرویس‌های ویژه همکاران استراتژیک

فینووا با همکاری شرکت‌های کوچکی که زمانی استارتاپ بودند و نیز شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی که سرویس‌های موردنیاز استارتاپ‌ها را در زمینه‌های گوناگون در اختیار دارند، امکانی را ایجاد نموده است تا افراد و تیم‌های مستقر در فضای کار اشتراکی بتوانند با تخفیف ویژه از این خدمات استفاده کنند. همکاران ما در زمینه‌های مالی، حقوقی، بازاریابی، اطلاع‌رسانی، تبلیغات، استخدام، برون‌سپاری، تولید محتوا و غیره آماده ارائه خدمات خود به خانواده فینووا هستند.

شتابدهنده - فینووا

معرفی به شبکه سرمایه‌گذاران

استارتاپی که در فضای کار اشتراکی حضور دارد توسط کارشناسان ما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. ما در این فضا روزانه با اعضای تیم‌ها در ارتباط هستیم و پیرامون روند توسعه کسب و کارشان و مشکلات پیش رو با آنها گفتگو می‌کنیم و در نتیجه شناخت مناسبی از تیم پیدا خواهیم کرد. بنابراین با توجه به عملکرد استارتاپ و کیفیت اعضای تیم می‌توانیم این فرصت را ایجاد کنیم تا از یک سو شبکه سرمایه‌گذاران فینووا از نزدیک با کسب و کار آشنا شده و از سوی دیگر شرایط جذب سرمایه را برای استارتاپ فراهم کنیم.

دیوار افتخارات

فول فکر

پی پینگ

کاموا

تپسی

نوبیتکس

پلن ها

فضای کار اشتراکی سنندج 25

تیم های استارتاپی

 • میز و‌ فضای‌ کار‌ اشتراکی
 • اتاق جلسات
 • چای و قهوه رایگان
 • اینترنت
 • اتاق استراحت
 • اتاق بازی و ناهارخوری

ماهانه (به ازای هر صندلی)

 600 150 هزار تومان

ثبت نام

فضای کار اشتراکی سنندج 26

فریلنسر

 • میز و‌ فضای‌ کار‌ اشتراکی
 • اتاق جلسات
 • چای و قهوه رایگان
 • اینترنت
 • اتاق استراحت
 • اتاق بازی و ناهارخوری

ماهانه (به ازای هر صندلی)

 600 250 هزار تومان

ثبت نام

فضای کار اشتراکی سنندج 27

شرکت‌ها و سازمان‌ها

هر شرکت کوچک با حضور در فضای کار اشتراکی فینووا می‌تواند علاوه بر بهره‌مندی از فضای کار، فرصت آشنایی با استارتاپ‌ها و ارائه خدمات خود به آنها را نیز داشته باشد. سازمان‌ها نیز با حضور در این فضا می‌توانند افراد متخصص و استارتاپ‌های توانمند را مورد ارزیابی قرار داده و علاوه بر ارائه سرویس، از فرصت همکاری و سرمایه‌گذاری استفاده نمایند.

با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما

سوالات متداول
آیا فینووا سیستم کامپیوتر نیز در اختیار تیم‌ها و افراد قرار می‌دهد؟

خیر، برای هر میز تنها تلفن و اینترنت در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

کیفیت اینترنت فینووا به چه صورت است؟

اینترنت به دو صورت وایرلس و شبکه کابلی در دسترس است؛ به ازای هر صندلی یک Node شبکه اختصاصی وجود دارد که طبیعتا سرعت و کیفیت بسیار بهتری نسبت به شبکه وایرلس دارد و پیشنهاد ما استفاده از شبکه کابلی است. اینترنت در فینووا محدودیت حجمی ندارد اما بر پهنای باند هر کاربر محدودیتی اعمال می‌شود.

آیا فضایی برای سیگار کشیدن در فینووا وجود دارد؟

بله، این امکان در بالکن طبقه بالایی فینووا وجود دارد.

آیا فضای کار اشتراکی فینووا پارکینگ دارد؟

خیر، فضای کار اشتراکی فینووا (مستقر در محدوده چهارراه ولیعصر) پارکینگ ندارد، اما با توجه به اینکه فینووا در محدوده طرح ترافیک واقع شده است معمولا در کوچه‌ها و خیابان‌های اطراف به راحتی فضای پارک اتومبیل یافت می‌شود.

آیا می توانم در فینووا کمد اختصاصی داشته باشم؟

هر تیم استارتاپی، هر یک از فریلنسرهای پلن ثابت و هر یک از آفیس ها می توانند یک لاکر به صورت رایگان داشته باشند و در صورتی که افراد بیشتر از یک لاکر نیاز داشته باشند در صورت وجود ظرفیت خالی، با هزینه ماهیانه 15 هزارتومان لاکر به آنها تخصیص داده می شود.

آیا امکان استفاده از دستگاه و خط تلفن نیز در فینووا وجود دارد؟

این امکان توسط فینووا ارائه نمی شود اما تیم ها می توانند برای دریافت تلفن مستقل خارج از سیستم فینووا و تخصیص خط با مخابرات هماهنگی های لازم را انجام دهند.

آیا می‌توان برای برگزاری کارگاه، دوره و فعالیت‌های آموزشی از اتاق جلسات استفاده کرد؟

خیر، اتاق‌های جلسات برای آموزش در اختیار اعضاء قرار نمی‌گیرد. تیم‌ها و فریلنسرها فقط برای برگزاری جلسات کاری درون گروهی و برون سازمانی، جلسات اسکایپی، و … می‌توانند از اتاق جلسات استفاده کنند.

آیا استفاده از اتاق جلسات محدودیت دارد؟

رزرو هر اتاق در بازه‌های زمانی 2 ساعته امکان پذیر است. در واقع در صورتی که یک تیم بیش از 2 ساعت (به صورت مستمر) به اتاق جلسه نیاز دارد می‌تواند از اتاق جلسه‌های دیگر استفاده کند.

در هر یک از اتاق جلسه های فینووا چه امکاناتی وجود دارد؟

اتاق جلسه نارنجی با 8 نفر ظرفیت، تلویزیون، کابل hdmi، پریز برق و تخته وایت بورد دارد. اتاق جلسه آبی نیز با 6 نفر ظرفیت همین امکانات را داراست و اتاق جلسه سبز با 4 نفر ظرفیت تنها دارای تخته وایتبورد است.

آیا اتاق جلسه های فینووا عایق صدا هستند؟

اتاق جلسه نارنجی ( 8 نفره) تا حد خوبی عایق صداست و بعضا می توان برای کارهایی مثل ضبط پادکست نیز از این اتاق جلسه استفاده کرد. اما دو اتاق جلسه آبی و سبز نسبت به اتاق نارنجی کمتر عایق صدا هستند.

تیم ها

آیبینو

خارج شده از فینووا

جیک

خارج شده از فینووا

مه کارت

خارج شده از فینووا

نگین‌پردازش

خارج شده از فینووا

پیک سل

خارج شده از فینووا

همین حالا فرم درخواست خود را تکمیل کنید

اخبار و بلاگ

فرصت‌ها و راهکاری «فضای کار اشتراکی» در ایام کرونا

23 تیر 1399 بیشتر

مزایای استفاده از فضای کار اشتراکی چیست؟

30 شهریور 1398 بیشتر

10 سوالی که باید قبل از انتخاب فضای کار بپرسید

9 مرداد 1398 بیشتر
بیشتر