finnova
5 دقیقه

فضای کار اشتراکی فینووا با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مشهد افتتاح شد

نوشته ای ازامیر لشکری
30 آذر 1397

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در راس هیاتی برای بازدید از روند انجام پروژه‌ها و طرح‌های نوآورانه و فناورانه مراکز علمی و شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی صبح روز دوشنبه 10 دی ماه وارد استان خراسان رضوی شد. سورنا ستاری در جریان این سفر یک روزه، فضای کار اشتراکی فینووا در مرکز نوآوری شهر مشهد را افتتاح کرد.
معاون علمی و فناوری رییس جمهور در مراسم گشایش این مرکز گفت: مراکز نوآوری شهری نقش مهمی در برقراری ارتباط با جامعه نوآورانه دارد و می تواند فرصت‌های کسب‌وکار و تولید را افزایش دهد. ستاری گفت: مرکز نوآوری شهری مشهد مقدس فرصت بسیار مناسبی برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنيان است که بتوانند با ارائه جدیدترین دستاوردهای خود کمک بسیار زیادی برای رفع مشکلات این کلان‌شهر مذهبی کنند.
محمدرضا کلائی شهردار مشهد در این مراسم اظهار داشت: نقش فناوری در رشد و توسعه حوزه‌های مختلف شهری تاثیرگذار است. کلائی ادامه داد: فناوری چگونگی تولید ابرمتغیرهای اجتماعی را ترسیم می‌کند و باید با مدیریت قوی و همت عالی در این مسیر حرکت کنیم و علت راه‌اندازی این مرکز نیز تقویت فناوری در حوزه شهری بوده است. وی تصریح کرد: حرکت اقدامات فناورانه باید در مسیر توسعه شهری باشد، باید به مسائل انسانی و جانبی در موضوعات فناورانه توجه شود و در شهرداری مشهد این مهم به‌صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته است.در تلاش هستیم با رفع کمبودهای حوزه فین‌تک شاهد رشد در سرعت شتاب‌دهنده‌ها باشیم.

ارسال نظر