finnova
5 دقیقه

آغاز همکاری “تست و تایپ” و فینووا

نوشته ای ازامیر لشکری
16 مهر 1398

هدف از انعقاد تفاهم نامه میان تست و تایپ و فینووا، حمایت از استارتاپ‌ها، تیم‌های نوپا و همچنین کمک به اعضای تیم‌ها به منظور بهره‌وری بیشتر است.

تست و تایپ یک بستر آنلاین برای ارائه خدمات منابع انسانی براساس تست شخصیت شناسی است. کارکرد تست و تایپ برای تیم‌ها و سازمان‌ها به این صورت است که اگر تعدادی کارجو برای ورود به تیم یا شرکت باشند، با استفاده از پنل ارزیابی سازمانی و گروهی تست و تایپ می‌توانند کاندیدها را بررسی کنند و درصد تطابق هر یک را با شغل مورد نظر بسنجند و مناسب ترین شخصیت را برای تیم خود انتخاب کنند.

از طرف دیگر کسی که پیشنهاد عضویت در شرکت یا تیمی را دارد، می‌تواند قبل از اینکه عضو مجموعه شود، با تست‌های روانشناسی و شخصیت‌شناسی و هوش هیجانی خود را بهتر بشناسد و کاری را قبول کند یا مسیر شغلی برای خودش طراحی کند که متناسب با شخصیتش باشد و از آن کار و محیط کاری لذت ببرد.

به طور خلاصه سایت تست و تایپ با پنل ارزیابی و تست‌های روانشناسی و شخصیت شناسی هم به تیم‌ها و هم به اعضای تیم راهکاری برای تصمیم گیری و انتخاب ارائه می‌دهد.

در تفاهم نامه فینووا و تست و تایپ توافق شده است که تست و تایپ امکانات ویژه‌ای در اختیار اعضا و تیم‌های کارآفرینی مستقر در فینووا ارائه دهد. این امکانات شامل تخفیف ویژه در استفاده از پنل یا تست روانشناسی سایت تست و تایپ با دریافت معرفی نامه از فینووا می‌باشد. همچنین در صورت درخواست تیم‌ها و اعضای مستقر در مرکز فینووا، سایت تست و تایپ دوره‌های شخصیت شناسی و رفتارشناسی، سمینار و کارگاه آموزشی مرتبط را با تخفیف ویژه در این مراکز اجرا خواهد کرد.

با توجه به اینکه تست و تایپ نیز به نوعی استارتاپ در زمینه علوم انسانی محسوب می‌شود، درک درستی از اکوسیستم استارتاپی دارد و از طرفی بنیان‌گذاران تست و تایپ در زمینه رفتار سازمانی و روانشناسی صنعتی و سازمانی دارای تحصیلات و تخصص می‌باشند، امیدواریم این تفاهم نامه بستری برای رشد و بقای تیم‌ها و از طرفی زندگی کاری و حرفه‌ای مناسب‌تری برای کارجویان فراهم کند.

ارسال نظر