خدمات فینووا

فینووا محیطی است که شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا با راه اندازی آن، هر آن چه که یک استارتاپ در فضای کار نیاز دارد را فراهم کرده‌ است. خدمات فینووا با هدف رشد و توسعه جامعه فینتک کشور، به گونه‌ای ارایه می‌شود که تیم‌ها فارغ از دغدغه‌های دیگر تنها بر توسعه محصول و کسب و کار خود تمرکز کنند.

شبکه‌سازی

تیم‌های حاضر در فینووا، فرصت آشنایی با سرمایه‌گذاران بزرگ و متخصصان حوزه کارآفرینی را در اختیار خواهند داشت. این فرصت‌ها برای تبادل نظر، دریافت بازخورد برای رفع نواقص محصول و نزدیک‌کردن هر چه بیشتر آن به بازار انجام می‌شود.

سرمایه‌گذاری

فینووا به صورت اختصاصی بر روی تیم‌های فعال در حوزه فینتک سرمایه‌گذاری می‌کند. این میزان بسته به توان تیم‌ها و برنامه‌ریزی‌های رشد تیم است.

فضای کار اشتراکی

تیم‌های فینووا در محیطی مدرن، جذاب و پویا و با در اختیار داشتن تمامی امکانات مورد نیاز فعالیت می‌کنند. ما برای آسایش تیم‌ها فضایی جذاب و دوست‌داشتنی فراهم کرده‌ایم تا بازدهی فعالیت در بالاترین مقدار خود باشد.

آکادمی

فینووا با هدف ارتقاء سطح دانش تخصصی تیم‌ها اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی در زمینه‌های گوناگون از جمله مدیریت تیم و محصول، بازاریابی و مسائل حقوقی می‌نماید.

مشاوره

تیم‌های حاضر در فینووا از آموزش‌های کاملا هدفمند و با کیفیت برخوردار می‌شوند. فینووا در هر رشته بهترین مربیان و اساتید را برای همراهی تیم‌ها در نظر دارد.

امکانات عمومی

تیم‌های حاضر در فینووا علاوه بر استفاده از امکاناتی از قبیل اینترنت، تلفن اختصاصی و اتاق جلسه می‌توانند فرصت کار و تعامل در کنار برترین استارتاپ‌ها را به دست آورند و از شبکه بزرگ کارآفرینان بهره‌مند شوند.

شرکای کلیدی

efarda
finotech

همراهان فینووا

HWD
taskulu
دفترشما
برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید