برنامه پذیرش فینووا برای استارتاپ‌ها

تیم‌های پذیرفته شده می‌توانند به مدت سه ماه در فینووا حضور داشته باشند و از امکانات این مرکز در جهت توسعه محصول و کسب و کار خود استفاده نمایند تا استارت‌آپ به یک کسب و کار پایدار تبدیل شود. تمدید فعالیت تیم‌ها در فینووا، پس از ارزیابی و تایید صلاحیت مرکز امکان‌پذیر است.

ارسال درخواست

متقاضی ابتدا باید فرم درخواست حضور در فضای کار اشتراکی فینووا را تکمیل و ارسال نماید. پیش از تکمیل فرم، بخش خدمات فینووا و سوالات متداول را مطالعه فرمایید.

1
ارزیابی

کارشناسان فینووا فرم درخواست را بررسی و ایمیل رد درخواست یا پذیرش اولیه را به آدرس ایمیل متقاضی ارسال می‌نمایند.

2
برگزاری جلسه

پس از ارسال ایمیل پذیرش اولیه به متقاضی، جلسه‌ای جهت آشنایی بیشتر با کسب و کار وی برگزار می‌شود. زمان و مکان جلسه از طریق ایمیل یا ارتباط تلفنی، به متقاضی اعلام خواهد شد.

3
پذیرش

در این مرحله، تایید نهایی پذیرش تیم توسط مدیریت مرکز اعلام می‌شود و از طریق ایمیل یا ارتباط تلفنی، زمان، مکان و مدارک موردنیاز جهت استقرار به وی اعلام خواهد شد.

4
استقرار

متقاضی در زمان مقرر به مرکز فینووا مراجعه و پس از تکمیل فرم مشخصات و ارائه مدارک شناسایی(شناسنامه و کارت ملی)، سند تفاهم‌نامه و مرام‌نامه مرکز را به امضاء می‌رساند. بعد از انعقاد قرارداد، مدیر داخلی امکانات مرکز از قبیل میز، صندلی، تلفن، اینترنت و سایر موارد را به متقاضی ارائه می‌دهد و بخش‌های مختلف مرکز را به وی معرفی می‌نماید.

5

شرکای کلیدی

efarda
finotech

همراهان فینووا

HWD
taskulu
دفترشما
برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید