کاموا راه حل ساده برای وبسایت و فروشگاه آنلاین شما

۱۸/۰۸/۱۳۹۵

از زمان ورود اینترنت به کشور ما زمان زیادی می گذرد٬ و از همان ابتدا عدم وجود متخصصین و افراد فنی باعث شد که هیچ گاه ساخت وبسایت و مخصوصا فروشگاه اینترنتی برای افراد غیر متخصص ممکن و ساده نباشد . امروزه هر کسب و کاری برای عرضه محصولات خود به مشتریان باید یک وبسایت […]

از زمان ورود اینترنت به کشور ما زمان زیادی می گذرد٬ و از همان ابتدا عدم وجود متخصصین و افراد فنی باعث شد که هیچ گاه ساخت وبسایت و مخصوصا فروشگاه اینترنتی برای افراد غیر متخصص ممکن و ساده نباشد .

امروزه هر کسب و کاری برای عرضه محصولات خود به مشتریان باید یک وبسایت یا فروشگاه اینترنتی داشته باشند و صاحبان کسب و کارها مجبورند متحمل هزینه های زیادی برای ثبت دامنه , هاست و طراحی وبسایت یا فروشگاه خود شوند و همچنین برای کوچکترین تغییری به طراح و برنامه نویس سایت وابسته اند و اگر ایشان در دسترس نباشند باید هزینه دوباره کنند تا بتوانند کار خود را جلو ببرند

برای حل این مشکل ما٬ سرویس سایت و فروشگاه ساز کاموا را پیشنهاد می کنیم. سایت ساز کاموا به کاربران کمک میکند بدون نیاز به دانش فنی و طراحی وب در کمتر از یک ساعت سایت خود را طراحی و پیاده سازی کرده و از آن استفاده کنند.

فروشگاه ساز کاموا هم به تمام افرادی که قصد دارند کسب و کار کلاسیک خود را متحول کنند کمک میکند٬ تا در کمترین زمان و با حداقل دانش فنی سریعا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنند.

خدمات سایت و فروشگاه ساز کاموا همراه با پشتیبانی کامل است. همچنین  استفاده از امکانات سایت و فروشگاه ساز کاموا برای یک بازه‌ی زمانی رایگان است که در این مدت میتوانید سرویس را امتحان کرده و در صورت رضایت و تناسب با نیاز خود آن را خریداری کنید.

تیم کاموا مدتی است در فضای کار گروهی فینوا مستقر هستند تا در کنار تیم خوبشان چالش های کار تیمی را تجربه کنند

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید