پیپینگ راه حل ساده پرداخت

۱۴/۰۹/۱۳۹۵

برای بسیاری از ما اتفاق افتاده که بخواهیم پولی به حساب کسی واریز کنیم شماره حساب یا کارتی از او نداریم و نوشتن شماره در همان لحظه مقدور نیست یا اینکه در تمام مدت پرداخت مدام در حال چک کردن شماره حساب ، زمان پرداخت و شماره پیگیری او هستیم تا اینکه مبادا اشتباه به […]

برای بسیاری از ما اتفاق افتاده که بخواهیم پولی به حساب کسی واریز کنیم شماره حساب یا کارتی از او نداریم و نوشتن شماره در همان لحظه مقدور نیست یا اینکه در تمام مدت پرداخت مدام در حال چک کردن شماره حساب ، زمان پرداخت و شماره پیگیری او هستیم تا اینکه مبادا اشتباه به شخص دیگری واریز را انجام دهیم .

 

پیپینگ کار ما را بسیار آسان کرده است در سیستم پی پینگ پس از ثبت نام شما یک آیدی منحصر به فرد  به صورت یک لینک دریافت می کنید و می توانید با ارسال لینک از هر کسی و در هر زمانی  پول دریافت کنید . همچنین شخص پرداخت کننده هیچ احتیاجی به ثبت نام در این سیستم ندارد .

پیپینگ برای چه کسانی خوب است ؟

این روزها کسب و کارهای بر بستر اینترنت رونق زیادی پیدا کرده است مثلا کسب و کارهای اینستاگرامی و تلگرامی ، که در آن ها مشتری برای دریافت کالای مورد درخواست خود باید مبلغی را به حساب فروشنده واریز کنند وجود دارد پیپینگ برای این مدل کسب و کارها قطعا یک راهکار امن و راحت برای نقل و انتقال پول ها است . در این سیستم علاوه بر دریافت فاکتور برای پرداخت کننده ، این کسب و کارها گزارش دقیقی از تعداد و میزان پرداختی از طریق ایمیل و تلگرام دریافت خواهند کرد . مجموعه های دیگر مانند موسسات آموزشی ، فریلنسرها ، فروشندگان خانگی ، موسسات خیریه و بسیاری موارد دیگر قابلیت استفاده از خدمات پی پینگ را دارند .

روش کار با پیپینگ

 

الف – صفحه شخصی پرداخت خود را انتخاب کنید

 

این صفحه برای همیشه متعلق به شماست

 

اطلاعات حساب بانکی تان را به آن وصل کنید تا به سرعت توسط تیم پشتیبانی پیپینگ تایید هویت می شوید

 

ب – صفحه خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

 

چه بخواهید پول از شخصی بگیرید، و یا شخصی برای شما پول بفرستد، کافی است صفحه پی پینگ تان را معرفی کنید

 

پ – ارسال درخواست پرداخت به سرعت پول را دریافت کنید

 

درخواست شما از طریق ایمیل و پیامک و تلگرام  به پرداخت کننده ارسال می شود و عملیات پرداخت با چند کلیک به سادگی صورت می گیرد.

 

تیم پیپینگ مدتی است که در فینووا حضور دارند تا در کنار تیم متخصص و پر انرژی خود چالش های کار تیمی را تجربه کنند.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید