پذیرش شتابدهنده فینووا آغاز شد

۱۹/۰۱/۱۳۹۷

آن دسته از تیم‌هایی که حداقل نمونه اولیه‌ای از محصول خود داشته باشند می‌توانند برای پذیرش در شتابدهنده فینووا اقدام ‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فینووا، شتابدهنده این مرکز از اسفند ماه ۱۳۹۶ آغاز به کار کرد. حوزه‌های پذیرش شتابدهی فینووا در دو بخش کسب و کار شامل امنیت، اعتبارسنجی، بانک، پرداخت، بیمه، بورس، تامین مالی، مدیریت مالی، باشگاه مشتریان، پلتفرم‌هایB2B، سرمایه‌گذاری و سخت‌افزار‌های بانکی و بخش فناوری شامل هوش مصنوعی، هوش تجاری، بلاک چین و زیرساخت است.

نمونه اولیه محصول، شرط اصلی پذیرش

آن دسته از تیم‌هایی که حداقل نمونه اولیه‌ای از محصول خود داشته باشند می‌توانند برای پذیرش در شتابدهنده فینووا اقدام ‌کنند. همچنین تیم‌هایی که در سطح کمینه محصول پذیرفتنی(MVP)  هستند و یا به صورت فعال در بازار حضور دارند، می‌توانند از این فرصت استفاده نمایند.

برنامه شتابدهی

در گام اول پس از ارسال درخواست، تیم‌ها و محصولات بررسی خواهند شد و تیم‌های پذیرفته شده به مرحله‌ی مصاحبه حضوری راه خواهند یافت. در گام دوم پس از مصاحبه، تعدادی از تیم‌ها برای ورود به مرحله پیش شتابدهی پذیرفته خواهند شد. تیم‌ها در دوره پیش شتابدهی که به مدت ۳ ماه است، با تمرکز بر آموزش و بهره‌مندی از تجربیات مربیان به فعالیت خود ادامه خواهند داد. در نهایت پس از اتمام این دوره و در صورت تایید تیم اجرایی، به مرحله شتابدهی راه پیدا خواهند کرد. شتابدهی فینووا دوره‌ای باز بر مدار نیازسنجی است. بنابراین فرآیند خروج، بر اساس روند رشد تیم‌ها و شاخص‌های معین انجام می‌شود.

فینووا با تمرکز بر سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌های حوزه فین‌تک (فناوری‌ها و نوآوری‌های مالی) در تلاش است تا حمایت همه‌جانبه‌ای از استارتاپ‌های مستعد و فعال این حوزه داشته باشد.

علاقمندان می‌توانند از تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ با مراجعه به وب سایت شتابدهنده فینووا در نخستین دوره شتابدهی فینووا ثبت نام کنند.

Comments are closed.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید