نشست خبری شتابدهنده فینووا

۲۹/۰۱/۱۳۹۷

نشست خبری فینووا در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه برگزار شد که در این برنامه، مدیر فینووا از آغاز به کار این شتابدهنده در مرکز نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.

نشست خبری فینووا در روز چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه برگزار شد که در این برنامه، مدیر فینووا از آغاز به کار این شتابدهنده در مرکز نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.

970129-01

علی بدیعی در ابتدای این نشست گفت: فینووا از سال ۹۴ به‌عنوان بازوی نوآوری باز شرکت ارتباط فردا آغاز به کار کرد. طی حضور این مرکز در دانشگاه امیرکبیر بیش از ۵۰ استارتاپ در آن حضور داشتند که می‌توان به تپسی، کاموا، جاب اینجا، فول فکر و ایوند اشاره کرد.

فینووا که یکی از بازیگران اصلی اکوسیستم کارآفرینی محسوب می‌شود توانسته جهت تعامل با استارتاپ‌ها وجهه خوبی از خود بسازد.

970129-02

به گفته بدیعی فینووا بر اساس برنامه‌ریزی خود پس از تجهیز شتابدهنده در مرکز نوآوری علامه طباطبایی، از شروع سال جدید آماده بهره‌برداری شده و با فراخوان و بررسی درخواست‌ها آغاز به کار کرده است.

تمرکز فینووا روی حوزه فین‌تک است زیرا ما فین‌تک را باز می‌بینیم و معتقدیم صنایع مالی به اغلب استارتاپ‌ها می‌توانند کمک کنند.

970129-03

آرین افشار، مدیر برنامه‌های شتابدهنده فینووا در خصوص برنامه‌ریزی و علت راه‌اندازی شتابدهنده فینووا گفت: در مدتی که ما در فضای کار اشتراکی فینووا با بیش از ۴۰ شتابدهنده کار می‌کردیم، نیاز آموزش برای استارتاپ‌ها را درک کردیم و سعی کردیم بر روی مربیگری متمرکز شویم و روی دو تیمی که وارد چرخه اول شتابدهی شدند در حال اجرای این کار هستیم.

ما در دو سطح سرمایه‌گذاری ورود خواهیم کرد و سرمایه اختصاص یافته به دوره شتابدهی تا سقف ۵۰ میلیون با دریافت حداکثر ۱۵ درصد سهام است.

وی گفت: تیم‌هایی می‌توانند وارد چرخه شتابدهی شوند که یک محصول اولیه از ایده خود داشته باشند. پذیرش ما تا ۱۰ اردیبهشت است و حداکثر تا یک هفته پس از این زمان، درخواست‌ها را بررسی می‌کنیم و در نهایت از تیم‌های منتخب برای مصاحبه حضوری دعوت می‌کنیم تا تیم‌های راه یافته به مرحله پیش شتاب‌دهی مشخص شوند.

همچنین تمرکز دوره پیش شتابدهی بر روی آموزش تیم‌ها است. حوزه پذیرش ما در تمامی بخش‌های حوزه‌ فین‌تک و حوزه‌های دیگر مانند آموزش، باشگاه مشتریان، تبلیغات و… نیز می‌باشد.

970129-04

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست به سایت http://launch.finnova.ir مراجعه نمایند.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید