موفقیت دراپز در سیداستارز

۲۷/۰۶/۱۳۹۵

دراپز رتبه دوم را در Seed Stars کسب کرد   سیداستارز رویدادی جهانی است و پایگاهی که این رویداد را برگزار می‌کند در کشور سوییس قرار دارد. افراد در کشورهای مختلف می‌توانند با هدف رشد ایده‌ها، پرورش استارتاپ‌ها و یافتن بهترین استارتاپ از بین جوامع استارتاپی که در بازار هستند، این رویداد را برای استارتاپ‌های […]

دراپز رتبه دوم را در Seed Stars کسب کرد

 

سیداستارز رویدادی جهانی است و پایگاهی که این رویداد را برگزار می‌کند در کشور سوییس قرار دارد. افراد در کشورهای مختلف می‌توانند با هدف رشد ایده‌ها، پرورش استارتاپ‌ها و یافتن بهترین استارتاپ از بین جوامع استارتاپی که در بازار هستند، این رویداد را برای استارتاپ‌های بومی کشور خود برگزار کنند.

مدیر عامل سیداستارز هدف از برگزاری این رویداد را معرفی نسل جدید استارتاپ‌ها، معرفی آن‌ها به جوامع استارتاپی دنیا و اتصال آن‌ها به سرمایه‌گذاران می‌داند.

سیداستارز امسال در تاریخ ۲۵ شهریور ماه با حضور ۱۲ تیم استارتاپی برتر برگزار شد .

شرایط حضور استارتاپ در سیداستارز:

۱- استارتاپ کمتر از ۵۰۰ هزار دلار سرمایه جذب کرده باشد .

۲- عمر استارتاپ کمتر از ۲ سال باشد.

۳- استارتاپ توانسته باشد که مشکلات منطقه‌ای و محلی خود را برطرف کرده باشد.

۴- بتواند محصولی سودده را به بازار جهانی عرضه کند.

در این رویداد، استارتاپ‌ها در زمانی که به آن‌ها اختصاص داده می شود باید استارتاپ خود را معرفی کنند و با زمان‌بندی مناسب، توضیحات کلیدی درباره استارتاپ ارایه دهند. در پایان وقت، داوران رویداد سوالاتی را از آن‌ها می پرسند و استارتاپ‌ها باید بتوانند داوران را با پاسخ‌های خود به خوبی قانع کنند .

تیم دراپز یکی از تیم‌های پرانرژی حاضر در فضای کار اشتراکی فینووا، در زمانی که به آن‌ها اختصاص داده شد توانستند به خوبی استارتاپشان را معرفی و داوران را با پاسخ‌ها خود قانع کرده و مقام دوم این رویداد را کسب کنند.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید