فینوکمپ در نیمه راه…

۰۵/۰۹/۱۳۹۶

ناصر غانم زاده در اولین کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه فینوکمپ به تشریح مدل کسب و کار پرداخت و علی حاجی‌زاده مقدم موضوع Problem & Solution را ارایه داد. فینوکمپ در روز چهارشنبه شاهد برگزاری دو کارگاه MVP و ارایه جذاب بود که توسط امین آقاجانی و محی‌الدین سنیسل تدریس شد. منتورها در ادامه رویداد با […]

BM

problem

ناصر غانم زاده در اولین کارگاه آموزشی روز سه‌شنبه فینوکمپ به تشریح مدل کسب و کار پرداخت و علی حاجی‌زاده مقدم موضوع Problem & Solution را ارایه داد. فینوکمپ در روز چهارشنبه شاهد برگزاری دو کارگاه MVP و ارایه جذاب بود که توسط امین آقاجانی و محی‌الدین سنیسل تدریس شد. منتورها در ادامه رویداد با تیم‌ها به گفتگو و بررسی مدل کسب و کارشان پرداختند. فینوکمپ در این روز میزبان آقای دکتر سلطانی رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، آقایان جلیلوند بنیان‌گذاران شرکت آتیه داده پرداز و مدیران شرکت PAX (بزرگترین تولیدکننده پایانه‌های فروش در چین) بود.

mvp

presentation

pres

روز پنجشنبه، تیم‌ها بر روی ارایه مدل کسب و کار خود کار کردند و از ساعت ۱۴ به ارایه مدل‌ها پرداختند. در این بخش هر تیم ۳ دقیقه زمان داشت تا به شرح مدل کسب و کار خود بپردازد. پس از آن تیم داوری به مدت ۶ دقیقه با هر تیم به پرسش و پاسخ پرداخت. در نهایت ۹ تیم از مجموع ۱۸ تیم به مرحله بعد راه یافتند.

uiux

api

فینوکمپ در روزهای شنبه و یکشنبه با چهار کارگاه آموزشی به کار خود ادامه داد. کارگاه‌های UI/UX با تدریس شروین مشایخ و آشنایی با API با تدریس حسن مختاریان و سمیه خلیلی در روز شنبه و کارگاه‌های طراحی محصول با تدریس آرین افشار و ارایه موفق با تدریس محی‌الدین سنیسل در روز یکشنبه و با حضور تیم‌های راه‌یافته به مرحله بعد برگزار شد.

product

presentation2

اختتامیه این رویداد در تاریخ ۱۴ آذر و با معرفی سه تیم برتر به کار خود پایان خواهد داد.

Comments are closed.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید