رشد ۱۰۰ درصدی فینتک استرالیا در ۱۸ ماه

۱۳/۰۴/۱۳۹۶

استرالیا رتبه پنجم بیشترین تعداد کاربر محصولات حوزه فینتک را در اختیار دارد.

بر اساس تازه‌ترین تحقیقات موسسه EY، بیش از یک سوم کاربران در استرالیا از محصولات فینتک استفاده می‌کنند که در نتیجه آن، استرالیا را در زمره پنج کشور برتر فینتک جهان قرار داده است. همچنین رشد شاخص کاربری فینتک در این تحقیقات نشان داد که استرالیا بالاترین رتبه در میان سایر کشورهای فعال این حوزه را کسب نموده است.
در حال حاضر ۳۷ درصد از استرالیایی‌ها از محصولات فینتک استفاده می‌کنند؛ استرالیا پس از چین با ۶۹ درصد، هند با ۵۲ درصد، انگلیس با ۴۲ درصد و برزیل با ۴۰ درصد، رتبه پنجم بیشترین کاربر محصولات این حوزه را به خود اختصاص داده است. تعداد مصرف‌کنندگان محصولات فینتک در استرالیا از ۱۳ درصد در سال ۲۰۱۵ به ۳۷ درصد در سال ۲۰۱۷ رشد داشته است.
این پژوهش که بر اساس ۲۲ هزار مصاحبه آنلاین با مصرف‌کنندگان فعال دیجیتال از بازارهای مختلف به دست آمده است، به این نتیجه دست یافت که از هر سه کاربر، یک نفر از محصولات فینتک استفاده می‌کند. همچنین ۸۸ درصد مخاطبان قصد داشتند تا برای خدمات پرداخت از محصولات فینتک استفاده کنند زیرا معتقد بودند که استفاده از این خدمات، موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.
پذیرش فینتک برای موسسات مالی سنتی نیز به یک واقعیت غیرقابل انکار تبدیل شده است. این موسسات در حال ارزیابی مجدد مدل‌های کسب و کار خود هستند و نگاهی نیز به شیوههای ادغام پیشرفت‌های فینتک در مدل‌های تجاری خود دارند تا همچنان بتوانند نیازها و انتظارات مصرف‌کنندگان فعال دیجیتالی را برآورده نمایند.

منبع: INVESTORDAILY

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید