بازار نظر دادن در نظربازار داغ است

۱۷/۰۷/۱۳۹۵

کسب و کارها بعد از آغاز به کار و پس گذشت مدتی به این نتیجه می رسند که روش آن ها گویای نیاز واقعی مشتری نیست و یا شاید بتوانند به کمک خود مشتریان به خواسته ها و توقعات آن ها پاسخ بهتری دهند به همین منظور شروع به تهیه فرم نظر سنجی و توزیع […]

کسب و کارها بعد از آغاز به کار و پس گذشت مدتی به این نتیجه می رسند که روش آن ها گویای نیاز واقعی مشتری نیست و یا شاید بتوانند به کمک خود مشتریان به خواسته ها و توقعات آن ها پاسخ بهتری دهند به همین منظور شروع به تهیه فرم نظر سنجی و توزیع آن ها بین مشتریان می کنند که در اکثر مواقع به دلیل وقت گیر بودن توسط مشتری نادیده گرفته می شود.

 

سرویس نظربازار به کمک کسب و کارها آمد تا بصورت آنلاین با پرسش ها و سوالات مهم و کوتاه تر در زمان کمتری نظر مشتریان را درباره کسب و کارشان بپرسند و آن ها را زودتر به هدف نهایی خودشان برسانند .

 

شما برای عضویت در نظر بازار نیاز به گذراندن مراحل طولانی ثبت نام در سایت ندارید و برای شما بصورت خودکار یک حساب ساخته می شود و می توانید از طریق آن اطلاعات برای ورود استفاده کنید .

 

پاسخگویی به سوالات در نظر بازار بسیار مختصر است و وقت شما را نمی گیرد و با پاسخ به آن ها می توانید امتیاز کسب کنید و با امتیازات کسب شده بلیط شرکت در قرعه کشی های نظربازار را بخرید و شانس خودتان را برای برنده شدن امتحان کنید .

 

تیم نظربازار مدتی است با تیم خوب و پر انرژی خود در فینوا مستقر شده اند تا بزودی بتوانند بعد از یافتن سرمایه گذار با موفقیت از فینوا خارج شوند.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید