فینوکمپ به خط پایان رسید…

۱۴/۰۹/۱۳۹۶

صبح روز سه شنبه، اختتامیه نخستین دوره فینوکمپ در مجتمع صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد. جناب آقای مهندس احمد مرآت‌نیا مشاور عالی بانک آینده و جناب آقای مهندس سیدحامد قنادپور مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از مهمانان ویژه این رویداد بودند. این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش […]

ارائه4

صبح روز سه شنبه، اختتامیه نخستین دوره فینوکمپ در مجتمع صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد. جناب آقای مهندس احمد مرآت‌نیا مشاور عالی بانک آینده و جناب آقای مهندس سیدحامد قنادپور مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از مهمانان ویژه این رویداد بودند.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه نماهنگی از روند برگزاری رویداد به نمایش درآمد. آرین افشار، دبیر اجرایی رویداد فینوکمپ ضمن تبریک میلاد باسعادت پیامبراکرم (ص) و امام صادق (ع)، آمار و اطلاعاتی را از میزان مشارکت و فعالیت‌های صورت گرفته در رویداد ارائه داد. او در بخشی از صحبت‌های خود اعلام کرد: “از تعداد ۲۱۰ متقاضی در مرحله نخست، تعداد ۱۲۰ نفر مجوز ورود به فینوکمپ را دریافت کردند و از این تعداد نیز، پس از ارائه ایده‌ها و تیم‌سازی تعداد ۸۶ نفر در قالب ۱۹ تیم به کار خود ادامه دادند. تیم‌ها در پایان روز چهارم، به ارائه مدل‌ کسب و کار خود پرداختند که داوران در این مرحله تنها ۹ تیم را برای ورود به مرحله نهایی رویداد فینوکمپ انتخاب کردند. هر تیم یک هفته زمان داشت تا محصول اولیه خود را تولید کند. این رویداد شاهد ۳۲ ساعت کارگاه آموزشی، ۱۲ ساعت مربیگری و مشاوره و ۱۰۸ ساعت کار تیمی فشرده بود.”

بدیعی

علی بدیعی مدیر فینووا، دومین سخنران رویداد بود. او ضمن ابراز رضایت از روند برگزاری رویداد فینوکمپ، در بخشی از سخنان خود به ارایه نکاتی به شرکت‌کنندگان پرداخت. علی بدیعی گفت: “سرمایه‌گذارها در مراحل اولیه استارتاپ‌ها به چشم‌انداز شما بیشتر توجه می‌کنند. به اینکه چقدر بلندپروازید. الان وقت این است که افرادی را پیدا کنید که می‌توانید به آنها اعتماد کنید. امروز پایان کار شما نیست و درهای فینووا همیشه به روی شما باز است.” علی بدیعی در این مراسم از برنامه فینوتاک به عنوان رسانه تصویری فینووا رونمایی کرد و در معرفی این برنامه تصریح کرد: “فینووا با تولید این برنامه قصد دارد تا علاوه بر پاسخگویی به سوالات علاقمندان به اکوسیستم کارآفرینی، به بررسی چالش‌های موجود بپردازد.” مدیر فینووا در پایان صحبت‌هایش افزود: “قصد داریم این برنامه را در آینده تکرار کنیم. لطفا ایده‌ها و پیشنهاداتتان را به ما انتقال دهید.”

دکترهشدار

سومین سخنران این رویداد خانم دکتر هشداری مدیر برنامه‌ریزی و مطالعات راهبردی مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان، درباره فینوکمپ گفت: “با توجه به بازخوردی که ما داریم، این رویداد یکی از بهترین رویدادهای ما بوده است. آرزو داریم تا روزی ایران را به هاب منطقه‌ای فینتک تبدیل کنیم. ما هم تلاش داریم تا در صندوق نوآوری و شکوفایی از استارتاپ‌ها حمایت کنیم اگرچه که اسناد بالادستی، ما را به سرمایه گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان محدود می‌کنند.”

اختتامیه فینوکمپ در بخش بعدی شاهد ارائه تیم‌های فینوترا، مانی‌مَن، پس‌انداز ارزشمند، اینتِلی‌پِی، فاینمِنت، اِسمارد، روبومانی و فینوکیدز بود. هر تیم، سه دقیقه زمان داشت تا محصول خود را به داوران ارائه دهد. پس از آن، داوران در مدت زمان شش دقیقه به پرسش و پاسخ با هر تیم پرداختند و امتیازات خود را ثبت نمودند.

ارائه

اهدای جوایز برندگان نخستین رویداد فینوکمپ با دعوت از جناب آقای مهندس مرآت‌نیا، جناب آقای مهندس قنادپور و جناب آقای مهندس علی بدیعی آغاز شد. جناب آقای مهندس مرآت‌نیا در آغاز این بخش بیان داشت: “من از ارائه‌های مختصر و مفید تیم‌ها لذت بردم. اینکه شما بتوانید مطلبی را ظرف مدت کوتاه سه دقیقه به مخاطبان ارائه داده و با تسلط به پرسش داوران پاسخ دهید، یک ویژگی خاص برای نسلی است که می‌خواهیم از آنها حمایت کنیم.” پس از آن جایزه پنجاه میلیون ریالی تیم سوم به همراه لوح تقدیر به تیم پس انداز ارزشمند اهدا شد.

مهندس-مرآت نیا

مهندس-قنادپور

جناب آقای مهندس قنادپور در ادامه این بخش اظهار کرد: “خوشحالم که در جمع گرم و صمیمی شما هستم. من تنها به گفتن یک جمله بسنده میکنم. “بزرگ فکر کن و متمایز عمل کن!” از زحمات آقای مهندس بدیعی، تیم فینووا و همچنین حامیان این رویداد تشکر می‌کنم. ما در شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا تلاش داریم تا با ایجاد بستری برای مدیریت مالی شخصی، به رفاه مردم کمک کنیم تا بتوانند پول خود را به درستی مدیریت کنند.” سپس جایزه یکصد میلیون ریالی تیم دوم این رقابت به همراه لوح تقدیر به تیم اسمارد تعلق گرفت.

تیم اول

تیم دوم

تیم سوم

علی بدیعی در بخش پایانی اختتامیه فینوکمپ ضمن تقدیر از زحمات تمامی شرکت‌کنندگان، تیم اول این رویداد را معرفی کرد. جایزه دویست میلیون ریالی تیم اول به همراه لوح تقدیر به تیم فینوکیدز اهدا شد.

حامیان

Comments are closed.

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید