رویداد Permanent Beta | Beyond the Borders

رویداد Permanent Beta توسط فینووا و با حمایت بانک آینده در روز پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ برگزار خواهد شد. Permanent Beta فرصتی ایجاد می‌‌کند تا عده‌ای در یک مکان فیزیکی ملاقات کنند، جایی که مردم به خاطر ماهیت اشتراک‌گذاری به دنبال اشتراک‌گذاری هستند نه به خاطر اینکه در ازای آن چیزی می‌خواهند. Permanent Beta تلاش […]

تاریخ برگزاری: 1396/8/25

photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۵_۱۸-۳۰-۱۲

رویداد Permanent Beta توسط فینووا و با حمایت بانک آینده در روز پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ برگزار خواهد شد.

Permanent Beta فرصتی ایجاد می‌‌کند تا عده‌ای در یک مکان فیزیکی ملاقات کنند، جایی که مردم به خاطر ماهیت اشتراک‌گذاری به دنبال اشتراک‌گذاری هستند نه به خاطر اینکه در ازای آن چیزی می‌خواهند. Permanent Beta تلاش می‌کند تا ملاقات‌ها و رویدادهایی را سازماندهی کند که به شرکت‌کنندگان اجازه می‌دهد تا در زندگی واقعی ملاقات داشته باشند (نه به طور مجازی) و دانش و بینش خود را در موقعیتی بدون تظاهر با دیگران تقسیم کنند.

سه سال پیش Permanent Beta تنها یک ایده بود که در ذهن سه مرد روی قله‌های کوه‌هایی در اتریش جرقه زد. در سال ۲۰۱۴، این حرکت از شهر آمرسفورت در هلند فعالیت خود را شروع کرد و به سرعت گسترش یافت. پُلی میان تکنولوژی و فرهنگ، شعار ماست. مبتکران معتقدند؛ هیجان انگیزترین توسعه‌ها در جامعه امروزی، با تقابل هنر، تکنولوژی و علم به وجود می‌آید. این همان جایی است که خلاقیت و نوآوری در ایده‌هایی که راه‌حلی برای مشکلات بزرگ زمان ما دارند، پدیدار می‌شوند. Permanent Beta قصد دارد بستری باشد که این سه اصل (یعنی هنر، تکنولوژی و علم) در آن تلاقی می‌کنند.

 

سخنرانان و برنامه

c001-01

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش اول

اول بودن مهمتر از بهتر بودن است

c001-02

قوانین بازاریابی برای موفقیت در بازار – بخش دوم

شناخت محصول مهم‌تر از کیفیت است

برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید