رویدادها
  • همه رویدادها
  • برگزار شده
  • در آینده برگزار می شود

پنجمین جلسه رویداد TehranDB | تهران دی بی موضوع این جلسه: انواع Replication در PostgreSQL در این جلسه قصد داریم در مورد انواع Replication در دیتابیس رابطه ای PostgreSQL صحبت و تبادل نظر داشته باشیم.

ظرفیت40نفر
در تاریخ 1396/12/15 برگزار شد.
nstehran5

پنجمین جلسه NSTehran

در این برنامه دو ارایه خواهیم داشت: امیرعباس موسویان درباره مدیریت حافظه در پلتفرم‌های اپل و مدیریت حافظه در سوییفت و امیر حسین فرساد نیز درباره reverse engineering صحبت خواهد کرد.  

در تاریخ 1396/12/10 برگزار شد.
hamtech1

اولین رویداد همتک

همتک رویدادی جدید است که فضایی را برای علاقه مندان به تکنولوژی های لبه علم (با تمرکز بر روی AI) و کارآفرینان فراهم میکند تا از یکدیگر یاد بگیرند و به تبادل نظر بپردازند و فرصت ها و ارزش های جدید خلق کنند.

در تاریخ 1396/12/2 برگزار شد.
nstehran4

چهارمین جلسه NSTehran

در این برنامه فرزاد نظیفی درباره MVC 2.0 صحبت خواهد کرد: – مشکلات MVC – رفع مشکلات MVC – جلوگیری از تبدیل به Massive View Controller – پیشنهاد‌هات برای استفاده در پروژه‌های آینده

در تاریخ 1396/11/26 برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه
و آگاهی از جدیدترین اتفاقات فینووا
رایانامه خود را ثبت نمایید
tehrandb4

چهارمین جلسه Tehran DB

چهارمین جلسه رویداد TehranDB | تهران دی بی موضوع جلسه: Query Optimization in MongoDB سرفصل های اصلی این جلسه: Analyze Your Queries Applying appropriate Indexes

در تاریخ 1396/11/24 برگزار شد.
nstehran3

سومین جلسه NSTehran

این کارگاه به منظور آشنایی iOS Developerهای ایرانی با یکدیگر و تعامل در زمینه های کاری و تکنولوژی های جدید می باشد. موضوع این جلسه درباره توسعه رابط کاربری (UI Development) و به صورت خاص Self Sizing می باشد.

در تاریخ 1396/11/12 برگزار شد.
tehrandb3

سومین جلسه Tehran DB

سومین جلسه دورهمی TehranDB | تهران دی بی با موضوع “?(Who is a Database Administrator (DBA ” برگزار خواهد شد. این جلسه قصد داریم در مورد نقش و وظایف DBA در شرکت ها صحبت کنیم.

در تاریخ 1396/10/26 برگزار شد.
tehrandb2

دومین جلسه Tehran DB

در این جلسه ابتدا جناب کاوه صادقی گرمارودی درباره دیتاتایپ JSON در MySQL  و همچنین چگونگی استفاده از این نوع داده و مزایا و معایب آن صحبت خواهد کرد.

در تاریخ 1396/9/28 برگزار شد.
405720 (2)

اولین کمپ-کارگاه سه روزه «شمال حقیقی – رهبری اصیل»

اولین کمپ-کارگاه سه روزه شمال حقیقی با مجید کیانپور در تاریخ ۹ و ۱۰ و ۱۱ اسفند ۹۶ در اقامتگاه بومگردی “خانه عمو مش رضا” برگزار خواهد شد.

در تاریخ 1396/12/9 برگزار شد.
workshop 720-2

سری دوم کارگاه «سنجه های استارتاپی»

به دلیل استقبال ازکارگاه سنجه های استارتاپی، سری دوم کارگاه سنجه های استارتاپی با ناصر غانم زاده پنجشنبه ۲۶ بهمن ۹۶ برگزار می شود.

در تاریخ 1396/11/26 برگزار شد.
Poster site

نشست “مروری بر فینتک در اروپای غربی”

نشست «مروری بر فین‌تک در اروپای غربی» در تاریخ ۳۰ آذرماه برگزار می شود.

در تاریخ 1396/9/30 برگزار شد.
photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۷_۰۱-۴۵-۱۲

رویداد پرمننت بتا | Permanent Beta توسط فینووا و با حمایت بانک آینده برگزار شد

رویداد پرمننت بتا | Permanent Beta توسط فینووا و با حمایت بانک آینده برگزار شد. در این رویداد که با حضور سخنرانان هلندی موسس رویداد پرمننت بتا برگزار شد، سجاد فلاح از استارتاپ دراپز، ارشاد نیک خواه گردشگر و فعال اجتماعی، علی کاوه بنیان گذار everyday iran و المیرا جمالیان فعال اجتماعی کمپین خط نیز […]

در تاریخ 1396/8/25 برگزار شد.
photo_۲۰۱۷-۱۱-۰۵_۱۸-۳۰-۱۲

رویداد Permanent Beta | Beyond the Borders

رویداد Permanent Beta توسط فینووا و با حمایت بانک آینده در روز پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ برگزار خواهد شد. Permanent Beta فرصتی ایجاد می‌‌کند تا عده‌ای در یک مکان فیزیکی ملاقات کنند، جایی که مردم به خاطر ماهیت اشتراک‌گذاری به دنبال اشتراک‌گذاری هستند نه به خاطر اینکه در ازای آن چیزی می‌خواهند. Permanent Beta تلاش […]

در تاریخ 1396/8/25 برگزار شد.
finnocamp AD 19x27cm

فینوکمپ

فینوکمپ رویدادی است که ایده‌پردازان، برنامه‌نویسان، توسعه دهندگان کسب و کار و علاقمندان به حوزه فینتک را گرد هم می‌آورد تا ایده‌های خود را جهت شرکت در این رقابت ارایه دهند.

در تاریخ 1396/8/29 برگزار شد.
featured

رویداد فینتاک با موضوع امنیت تبادلات فضای مالی

رویداد فینتاک با موضوع امنیت تبادلات فضای مالی با حضور سرهنگ دوم علی نیک نفس (رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری فتا ناجا) در سالن فجر روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

در تاریخ 1396/6/15 برگزار شد.
photo_۲۰۱۷-۰۸-۳۱_۱۲-۱۶-۰۱

کارگاه آموزشی “هک رشد، بازاریابی نتیجه گرا “

رشد در کسب‌وکا‌رهای نوپا به معنی انتخاب یک متریک اولیه برای رشد یک محصول است. یک هکر رشد با بررسی کاملِ کسب‌وکار ابتدا متریک‌های رشد محصول را با توجه به داشته‌ها و شبکه‌های بازاریابی انتخاب می‌کند.

در تاریخ 1396/6/25 برگزار شد.
Screenshot-2017-08-12-13.13.52

از کارتیمی که حرف می‌زنیم، از چه حرف می‌زنیم؟

در این کارگاه قصد نداریم مبانی و مفاهیم تئوریک کار تیمی را آموزش دهیم بلکه تلاش می‌کنیم بستری فراهم شود تا هر کس رفتارش را در تیم در قالب فعالیت‌ها و بازی‌های گروهی تحلیل کند.

در تاریخ 1396/5/25 برگزار شد.
seedstars

سیداستارز تهران

حرفه ای ترین ارائه های استارتاپی ایران را در یک شب ببینید.

در تاریخ 1396/4/24 برگزار شد.
13july2017

کارگاه الفبای مدیریت محصول

مخاطب در این کارگاه با اصول مدیریت محصول و اهمیت این جایگاه شغلی آشنا خواهد شد.

در تاریخ 1396/4/22 برگزار شد.
hamfekr2017

همفکر تهران

همفکر فرصتی برای کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان و سرمایه‌گذاران است که به شبکه‌سازی،‌ تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند.

در تاریخ 1396/2/27 برگزار شد.