فول فکر "پلتفرم مشاوره روانشناسی آنلاین"

 

با فول فکر آنلاین مشاوره روانشناسی بگیرید 

افراد هراس و نگرانی عجیبی نسبت به رفتن پیش روانشناس یا روانپزشک دارند و در فرهنگ عامه، از رفتن به مطب روانشناس تعابیر خوبی نمی شود .

امروزه با بزرگتر شدن جوامع مشکلات افراد بیشتر شده و رفتن به روانشناس گاها یکی از ملزومات شروع بعضی از کارها بحساب می آید ولی هنوز تعابیر ناخوشایند رفتن به روانشناس یا خجالت از بیان مشکلات و اختلالات در بین مردم وجود دارد و از طرفی مشکلات افراد هم روز به روز بیشتر می شود و آن ها دوست دارند مشکلشان بصورت تخصصی حل شود اما ترجیه می دهند بصورت غیر حضوری و ناشناس این کار انجام شود

سرویس روانشناسی آنلاین فول فکر آمد تا مشکلات افراد جامعه را با هزینه ای پایینتر، بدون نیاز به حضور شخص و حفظ حریم شخصی افراد،  برطرف کند .

فول فکر اولین سرویس روانشناسی آنلاین در ایران است و در دسته استارتاپ های حوزه علوم انسانی دسته بندی می شود .

شما در این سرویس می توانید با مشاهده رزومه و سابقه تحصیلی و کاری پزشک مورد نظر، وقت بگیرید و مشکل خود را بیان کنید تا به آن پاسخ داده شود و چنانچه علاقه ای به ورود اسمتان ندارید می توانید بصورت کاربر ناشناس وارد شوید .

فول فکر کاملا به شما این اطمینان را می دهد که تمامی مکاتبات شما محرمانه باقی خواهند ماند.

با گسترش پوشش آنتن دهی اپراتورهای تلفن همراه افراد در نقاط روستایی هم می توانند از اینترنت بر روی موبایل خود که پلتفرم قابل دسترس تری به نسبت بقیه هست استفاده کنند طبق آمار فول فکری ها سهم روستاییانی که از  اپلیکیشن این سرویس استفاده می کنند و مشکلات خود را با متخصصان روانشناسی فول فکر در میان می گذارند بسیار زیاد است .

همیشه این رو بخاطر داشته باشیم که استارتاپ های ایرانی برای رشد نیاز به حمایت ما دارند

استارتاپ ها بوجود می آیند تا بتوانند مشکل افراد را حل کنند پس در مورد آن ها با دیگران صحبت کنید تا تعداد بیشتری با سرویس های خوب ایرانی آشنا شوند و از آن ها استفاده کنند

 

آدرس وبسایت : http://fullfekr.com/

لینک اپلیکیشن فول فکر در کافه بازار : https://cafebazaar.ir/app/com.techsecret.fullfekr/?l=fa

 

Twitter Facebook Google+ LinkedIn