بوتیک ،اولین جست و جو گر لباس

در این پست می خواهیم به معرفی تیم استارتاپی بوتیک بپردازیم

بوتیکی ها حلقه ای بین خریداران پوشاک و فروشندگان هستند و فروشندگان بجای پرداخت هزینه های گزاف برای تبلیغات ، ساخت وبسایت و ... می توانند در بوتیک با هزینه بسیار اندک ویترینی مجازی و تاثیرگذار داشته باشند .

گاهی شما وقت کافی برای گشتن در مغازه های شهر و انتخاب بین هزاران نوع از پوشاک را ندارید بیشتر دوست دارید که بدانید محصول مورد نظرتان در کدام فروشگاه وجود دارد .

بوتیک مشکل شما را حل کرده است آن ها ویترینی از فروشندگان پوشاک  مختلف را در سطح کشور گرد آورند  تا شما با چند کلیک ساده متوجه شوید پوشاک مورد نظرتان در کدام فروشگاه ها وجود دارند .

شما با استفاده از بوتیک می توانید با توجه به نوع لباس و محله ای که در نظر دارید فروشگاه مناسب خودتان را پیدا کنید .

بوتیکی ها بعد سختی هایی که برای شروع استارتاپشان داشتند و پس از گذراندن دوره های شتابدهی از تیرماه 1395 به فضای کارگروهی فینوا پیوستند چون برای آن ها داشتن یه تیم خوب کاری در اولویت است تصمیم گرفتند با مستقر کردن تیمشان در فینوا با استفاده از تجربیات گذشته در کنار تیمشان قوی تر از قبل بوتیک را گسترش دهند و حالا آن ها با بیش از 2هزار فروشگاه در سطح شهر قرارداد بسته اند تعداد محصولات بوتیک بیش از 28 هزار قلم است بازدید روزانه از طریق وبسایت 25 هزار نفر و اپلیکیشن بوتیک توسط 50 هزار نفر  دانلود شده است .

ما فینوایی ها در فضای کارگروهی مشترکمان تمام تلاشمان را می کنیم تا تیم ها در کنار گشترش و پیشرفت استارتاپشان با چالش های کار گروهی آشنا شوند و پس از بلوغ تیمشان با جذب سرمایه با موفقیت از فینوا خارج شوند

شما هم از طریق معرفی استارتاپ های خوب ایرانی به دیگران می توانید سهم موثری در حمایت از آن ها داشته باشید

با بوتیک در ارتباط باشید :

وبسایت: http://www.botick.com/

اینستاگرام : https://www.instagram.com/botick_com/

اپلیکیشن اندروید : https://cafebazaar.ir/app/com.botick.app/?l=fa

 

 

 

Twitter Facebook Google+ LinkedIn