همکاری داوطلبانه

داوطلبان تأثیر زیادی بر رشد جامعه دارند. آنها می‌توانند کارآفرینی را در یک جامعه سوق دهند و در اجتماع خود تاثیر مثبتی داشته باشند. کار داوطلبانه این فرصت را در اختیار هر فرد قرار می‌دهد تا همراه با کسب تجربه، مهارت‌های خود را در شرایط واقعی مورد آزمایش قرار دهد و در جهت توانمندسازی خود گام بردارد. علاوه بر این، افرادی که به صورت داوطلبانه فعالیت می‌کنند با توسعه ارتباطات، شبکه بزرگی از افراد متخصص و فعال را پیرامون خود خواهند داشت. این افراد همواره برای رشد جامعه و توسعه فردی به یکدیگر کمک می‌کنند. داوطلب شدن بهترین راه برای یادگیری و کسب تجربه است. شما می‌توانید اعتماد به نفس خود را در این مسیر افزایش دهید و سوابق درخشانی در رزومه خود ثبت کنید.

چرا همکاری داوطلبانه؟

بسیاری از افراد به این سوال چنین پاسخ می‌دهند که: “می‌خواهم با افراد جدیدی آشنا شوم” یا “چون می‌خواهم بیشتر یاد بگیرم و از تجربیات دیگران استفاده کنم” یا “داوطلب شدن یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود رزومه من است.” زمان ما ارزشمندترین دارایی ماست. ما زمان زیادی برای یادگیری مطالب جدید صرف می‌کنیم اما برای آنکه از این آموزه‌ها بهره ببریم نیاز به کسب تجربه در یک موقعیت واقعی داریم تا میزان توانمندی خود را بسنجیم.

همکاری داوطلبانه به شما می‌آموزد که بخشی از یک اتفاق خوب و ارزشمند باشید. کمک می‌کند تا با ایده‌های نو آشنا شوید. کار تیمی را بیاموزید. یک شبکه بزرگ از افراد فعال و متخصص بسازید. افراد مناسب برای شروع کسب و کار خود را پیدا کنید. دانش خود را به اشتراک بگذارید و از دیگران یاد بگیرید. نحوه برخورد با چالش‌ها را بیاموزید. مهارت‌های خود را بیازمایید و با توانمندسازی، به خود اعتبار بخشید. سوابق کاری خود را متنوع کنید و مهارت خود در مدیریت زمان را بهبود دهید.

حوزه های همکاری داوطلبانه

توسعه دهنده نرم افزار

عکاسی و فیلمبرداری

برگزاری رویداد

تولید محتوا

سوالات متداول
برنامه دوره شتابدهی به چه صورت است؟

بعد از گذراندن دوره پیش شتابدهی، تیم‌هایی که به مرحله شتابدهی ورود پیدا کنند بر اساس نیاز تیم و کسب و کار برنامه‌ای متفاوت خواهند داشت. حضور مشاوران متخصص جهت توسعه محصول و بازار نیز از مهمترین برنامه‌های دوره شتابدهی به شمار می‌آیند.

آیا در دوره شتابدهی سرمایه نقدی در اختیار تیم‌ها قرار خواهد گرفت؟

در دوره شتابدهی سرمایه نقدی تا سقف 100 میلیون تومان با دریافت 10 تا 15 درصد از سهام تیم‌ها به ازای خدمات ارایه شده پرداخت خواهد شد.

مدت زمان دوره شتابدهی چند ماه است؟

مدت زمان دوره شتابدهی بر اساس نیاز هر تیم متفاوت خواهد بود و بر اساس معیار‌های کلیدی در هنگام ورود به دوره شتابدهی مشخص خواهد شد. این مدت زمان بین ۶ تا ۹ ماه بر اساس نیاز هر تیم پس از ورود به دوره شتابدهی متغیر می‌باشد.

برنامه دوره پیش‌شتابدهی به چه صورت است؟

پس از تایید در مصاحبه حضوری، تیم‌ها به مرحله پیش شتابدهی ورود پیدا خواهند کرد و در این مرحله، از دوره‌های آموزشی و مربیان مرکز استفاده خواهند نمود تا آماده ورود به دوره شتابدهی شوند.

مدت زمان دوره پیش‌شتابدهی چقدر است؟

مدت زمان دوره پیش شتابدهی سه ماه است و تیم‌ها در مرکز شتابدهی فینووا مستقر خواهند شد.

آیا تعداد مشخصی تیم به دوره شتابدهی ورود پیدا می‌کنند؟

پذیرش دوره شتابدهی بر اساس معیار‌های کلیدی از پیش تعیین شده‌ و عملکرد هر تیم در دوره پیش‌شتابدهی است.

در دوره شتابدهی چه امکاناتی در اختیار تیم‌ها قرار می‌دهید؟

در دوره پیش‌شتابدهی امکاناتی از قبیل فضای استقرار، اینترنت، تلفن، دوره‌های آموزشی فشرده و برنامه‌های مربیگری در اختیار تیم‌ها قرار خواهد گرفت.

ارسال درخواست چگونه انجام می‌شود؟

ارسال درخواست جهت بررسی و پذیرش از طریق وب سایت فینووا بخش شتابدهنده امکان‌پذیر است. پس از ارسال درخواست، تیم بررسی در مدت یک هفته نتیجه را ارسال خواهد کرد.

فرایند پذیرش چگونه است و به چه نکاتی باید توجه کرد؟

پذیرش اولیه توسط تیم داخلی مرکز بررسی و بر اساس اطلاعات ارسالی خواهد بود. تیم‌ها باید دقت کنند تا تمام موارد ذکر شده در فرم پذیرش را به دقت و به صورت کامل جهت بررسی ارسال نمایند.

فرایند اطلاع رسانی رد یا تایید چگونه است؟

در صورتی‌که درخواست شما رد یا تایید شود، از طریق ایمیل ثبت شده به فرد مورد نظر و به صورت مستقیم با ذکر دلیل اعلام خواهد شد.

  • درخواست همکاری