finnova
5 دقیقه

بزرگترین جذب سرمایه استارتاپی فینتک – سرمایه گذاری بر روی ایران رنتر

نوشته ای ازامیر لشکری
11 اسفند 1398

آرین افشار مدیر فینووا از سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ ایران رنتر فعال در حوزه فینتک خبر داد، افشار هدف از این سرمایه‌گذاری را توسعه سبد سرمایه‌گذار‌ی‌های فینووا اعلام کرد.

ایران رنتر اولین و بزرگترین استارتاپ فینتکی در حوزه لندتک یا همان استفاده از فن‌آوری در حوزه تسهیلات است که امکان خرید اقساطی از بیش از 500 فروشگاه آنلاین را فراهم می‌کند. در حال حاضر ایران رنتر تنها مرکزی است که اعتبار بدون ضمانت یا همان unsecured loan را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

امیر حق رنجبر مدیرعامل ایران رنتر در این باره افزود: در ماه‌های گذشته چند پیشنهاد خوب از مجموعه‌های بزرگ داشتیم، اما دلیل این انتخاب، تیم حرفه‌ای در کنار زنجیره ارزش و تجربه‌ای است که ارتباط فردا در حوزه‌های پرداخت، بانکداری دیجیتال و فینتک دارد.

وی خاطر نشان کرد که با جذب این سرمایه سال 99 از ایران رنتر تصویر جدیدی خواهید دید و قصد داریم تا یک جهش استراتژیک داشته باشیم. در این 5 سال بیشتر بر روی مدل کسب‌وکار و امور زیرساختی تمرکز داشتیم.

در سال جدید از نسل دوم رتبه‌بندی اعتباری مشتریان بر پایه هوش مصنوعی رونمایی خواهیم کرد.یکی از مهمترین تغییرات در سال جدید تغییر روش خرید اعتباری است که دو محصول “درگاه اعتباری” و” کارت اعتباری مجازی” را راه‌اندازی خواهیم کرد.

در بخش تامین مالی نیز در حال حاضر برخی لیزینگ‌ها و بانک‌ها با ما همکاری خوبی دارند و قصد داریم در سال جدید منابع قابل توجهی جهت عرضه وام خرد جذب کنیم.

ارسال نظر